Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szólnátok az anyukának és a...

Szólnátok az anyukának és a gyerekeknek ilyen ügyben, hogy mit mondott az apuka?

Figyelt kérdés

Visszaköltöztünk abba a városba, ahol gyerekként laktam. Találkoztam anyukám egyik régi ismerősével, aki folyamatosan átjár hozzám minden apró-cseprő dologért, és képes akár órákig is dumálni (szomszédba lakik).

Elmondta, hogy a felesége verte őt, meg nem adott neki enni, a gyerekekkel fenyegette. Gyógyszert is szedett, meg alkoholt is ivott. Folyamatosan remeg a két keze.

Amikor elment az egyik rokona temetésére, akkor a nő összepakolt, fogta az 5 gyereket és elköltözött.



Tegnap amikor hoztam el a fiam az óvodából, nagy szerencsémre meglátott és hazáig kísért. Elmondta, hogy el fog költözni Esztergomba, mert ott kapott munkalehetőséget. Kérdeztem, hogy milyen időnként jön majd haza a gyerekeit látogatni, és azt mondta, hogy 5 év múlva fog visszajönni, mert új életet kezd. Ezt az egészet nem értettem, mert 1. Ha neki fontosak a gyerekei, akkor miért hagyja el őket, főleg hogy a legkisebb csak kettő éves. 2. Ha új életet kezd, akkor minek jönne vissza 5 év múlva? Erre azt a választ kaptam, hogy viszi őket fel. Megkérdeztem, hogy hova fel? És akkor mutatott az égre, és mondta, hogy istenhez, amitől én megijedtem és sikítva rohantam a fiammal és bezárkóztam a házba. Kopogtatott az ajtón és kiabálta, hogy ő nem megölni akarja őket, hanem fel akarja vinni Esztergomba a családját.


A feleségét nem ismerem, de facebookon meg lehet nézni a számát, és azon gondolkodom, hogy felhívjam-e. Mert ha tenyleg megteszi, akkor én azt nem élném túl, hogy miattam meghalt 5 gyerek meg az anyuka.

De ott van az is, hogyha elmondom, akkor simán letagadhatja meg azt mondhatja, hogy én hazudok és csak kitaláltam az egészet.


2021. júl. 31. 10:49
 1/5 anonim ***** válasza:
97%
Az már az ő lelki ismerete lesz, de hátha nem hagyja az apjukkal, hogy esélye legyen rá.
2021. júl. 31. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szólnék
2021. júl. 31. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha anyuka volt a bántalmazó, akkor miért kellett titokban lelépnie a gyerekkel? A csávó nyilvánvalóan beteg, függő. Szerintem nyugodtan keresd fel az anyukát és mond el neki. Biztos tudja milyen a pasi, valószínűleg nem véletlen menekült el. Nem baj az, ha tudja, hogy nem árt jobban figyelnie.
2021. júl. 31. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
82%
Biztosan a családsegítőnek szólnék, nem a másik szülőnek.
2021. júl. 31. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A rendőrségnek szólnék, mert ok hogy erre nem lépnek semmit, de tudjanak róla, meg legyen övék a felelősség, ne az enyém. Anyukának is szólnék, de óvatosan, hogy ezt mondta, nem tudom mire gondolt, de úgy gondoltam jobb ha tud róla.
2021. júl. 31. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!