Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van e valaki, aki pánikbetegsé...

Van e valaki, aki pánikbetegség alatt esett teherbe de az megszünt terhesség alatt, illetve szülés után? Vagy végig kísérte? Hogyan vészelt túl?

Figyelt kérdés

2021. aug. 2. 19:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én. Jobb lett terhesen,azért voltak tünetek,de nem gáz.

Mikor a kicsi megszületett,utána 1-2 hétig szorongtan kissé, rendben lesz e minden,de úgy lett. Minél nagyobb lett,annál jobb lett minden, már tesója is van, vele abszolút nem pánikoltam terhesen,az elmúlt 20 honap alatt is egyszer szorongtan egy temetésen de akkor is kijottem belole.

En magamon azt tapasztaltam,hogy a gyerek hihetetlen erőt ad.

2021. aug. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én pont az ellenkezőjét éltem meg, mint az egyes. Amint megszületett, rá 2-3 hónapra brutál lett és az első 2 év szörnyű volt. Nekem minden erőm elment a gyerekre. Ha a férjem nem olyan támogató, mint amilyen, nem tudom hogy vészeltem volna át. Nem is vállaltunk még egyet.
2021. aug. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Terhesség alatt megszűnt, a hormonok lenyugtattak, pedig brutál nehéz terhességem volt, szülés után nagyon erős szorongásos rohamaim, depresszióm lett, több hónapig tartott.
2021. aug. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat és mindenkinek a legjobbakat kívánom!! 🤍
2021. aug. 2. 21:14
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is neked 😊
2021. aug. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!