Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van itt olyan aki kicsi...

Van itt olyan aki kicsi (bölcsis, ovis) gyereke mellett 2 műszakban dolgozik?

Figyelt kérdés
Nem rossz, hogy egyik héten alig látod?
2021. aug. 4. 11:34
 1/3 anonim ***** válasza:
18%
Nem, nagyon jó, élvezem, meg az is lehet haza sem megyek egyszer annyival jobb távol lenni.
2021. aug. 4. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Elég rossz volt (bölcsis volt)

De nekem rosszabb volt mikor 8-16:30ig jártam.

Akkor aztán tényleg 0 érdemi időm maraft.

5 fél 6 mire hazaértünk, mosogatram, esetleg főztem stb

Aztán kaja és fektetés

Szóval így legalább de műszakban ezeket megcsináltam mielőtt érte mentem. Így volt időm játszani vele miután hataértünk

2021. aug. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
85%
Nálunk 2 gyerek van. Egy bölcsis, és egy ovis. Az elején nehéz volt. De egy rövid ideig dolgoztam 8-4ig, na az még rosszabb volt, semmi idő nem maradt rájuk. Így meg ha délelőttös vagyok, akkor 2kor végzek, megcsinálok mindent gyorsan, és utána velük vagyok teljesen. Délutános műszakban pedig kicsit később viszem őket reggel, és így akkor is van egy kevés időnk.
2021. aug. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!