Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukák, akik 3 műszakban...

Anyukák, akik 3 műszakban jártok dolgozni kisgyerek mellett, hogyan oldjátok meg?

Figyelt kérdés

2016. aug. 5. 16:04
 1/9 anonim ***** válasza:
Nagyon nehéz ,segítség nélkül nekünk nem is ment volna. A délelőttös műszakot mi csak úgy tudtuk megoldani mivel a férjem is reggel 6ra jar én pedig 5.10kor indultam otthonról hogy átjött a nagymamám és ő készítette el az oviba a lányom,majd reggeli szünetben Apa hazament hogy elvigye az oviba. Az éjszakás az jó mert akkor én rendeztem reggel este a lanyunkat. A delutanosat Apával meg tudtuk oldani....de mondom ha nekünk nem lakna a szomszédban mamám akkor nem tudtuk volna megoldani. Szerencsére azóta már munkahelyet valtottam. Szerintem a 3 műszak nem kisgyerekeseknek való...utáltam.
2016. aug. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát ige, szerintem sem. Én jelenleg még gyeden vagyok, de előtte 3 műszakba jártam én is, de sokszor többet követelt a munkaköröm, mint 8 óra...minden héten hétfőtől-szombatig. Természetesen minden erőmmel azon vagyok, hogy munkahelyet váltsak, valami családbarátibbra, csak nyilván nem egyszerű :( Azt megkérdezhetem, hogy milyen területen találtál magadnak másik munkát?
2016. aug. 5. 22:27
 3/9 anonim ***** válasza:
Mi terveztünk kistesót,így mikor terhes lettem rögtön eljöttem táppénzre,akkor indult egy műkörmös tanfolyam,amire jelentkeztem,mert mindig érdekelt ez a szakma. Kitanultam,sok továbbképzést végeztem,aztán mikor már a kicsi 14 hónapos lett beadtam bölcsibe és saját vállalkozásba kezdtem a Gyed extra ad erre lehetőséget. Így mire lejart a gyedem szépen kialakult a vendégköröm. Azóta ebben dolgozom,én osztom az időmet,magam ura vagyok és a 2 lanyomat is el tudom látni.
2016. aug. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Na erre a műkörmös dologra én is gondoltam már :) Nemrég áthívtam húgomat, hogy gyakoroljak rajta :) csak egy egyszerű festés, aprócska mintával, semmi extra...hááát..pff. Úgy döntöttem nem leszek az, mert nem fog menni :) Egyébként szeptembertől megyek ismét suliba, csecsemő-és kisgyermeknevelő szakra, éppen ezek miatt. Egyrészt ugye, mert érdekel és hasznosnak is tartom, másrészt hátha lesz olyan szerencsém, hogy el tudok helyezkedni valami bölcsiben vagy oviban és nem kell visszamennem 3 műszakba.
2016. aug. 6. 13:55
 5/9 anonim ***** válasza:
Dunát lehet rekeszteni kisgyereknevelőkkel,nem fogsz benne tudni elhelyezkedni...
2016. aug. 8. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ezért is írtam, hogy hátha szerencsém lesz...
2016. aug. 8. 15:13
 7/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok. 5ös! Elég gáz a hozzáállásod!Nem mindenhol sok a kisgyermeknevelő.Kedves kérdező ...én drukkolok! :)
2016. aug. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
De igen,mindenhol.Én is drukkolok,de talán érdemesebb lenne olyat tanulni amiből hiány van és nem túl kínálat.
2016. aug. 9. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Tehát a tisztánlátás kedvéért :) Én is jól tudom, hogy sokan végzik el ezt a szakmát, nyilván utána olvastam és érdeklődtem már erről a témáról. Viszont úgy gondolom, hogy elsősorban hasznos dolgokat tanulok meg ott, olyanokat amik érdekelnek is és olyanokat amiket tudok hasznosítani itthon is. Tehát ha nem tudok vele elhelyezkedni, akkor is megérte. Legalább is számomra. Ha pedig úgy alakul és lesz olyan szerencsém, hogy el is tudok benne helyezkedni, akkor dupláztam a tétet :)Egyébként hosszútávon a programtervező informatika van a tervben, mivel egyébként is informatikai végzettségeim vannak és érdekel is.

Ebből aztán már hiány van nem igaz? :) Természetesen ezzel is tisztában vagyok, hogy kemény dió. Majd meglátjuk.


A biztatást pedig köszönöm :) Örülnék ha összejönne :)

2016. aug. 9. 20:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!