Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy dolgoztàtok fel/ beszèltè...

Hogy dolgoztàtok fel/ beszèltètek meg a fèrjetekkel, ha mègsem annyit foglalkozik a gyerekkel, mint amennyit jò lenne?

Figyelt kérdés

Ne menjen el abba az irànyba, hogy kinek van igaza, ki mennyit dolgozik, stb.


Megküzdèsi stratègiàkra/megoldàsokra vagyok kivàncsi. Ùgy èrzem vàlsàgban a kapcsolatunk, ő nem vàltozik, neki kènyelmes, hogy van sajàt magàra fordìthatò ideje èn viszont elfogyok a folytonos kèszenlètben. Ha velünk is van, nincs minősègi idő.


2021. aug. 5. 19:09
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A megbeszélés nem vált be, kb szarik az érzéseimre, szóval én nyelek és elfogyok lassan, mert jelenleg egyedül nem menne. Én úgy dolgozom fel, hogy ha nem ez, akkor valószínűleg nem maradhatna velem a gyerek, szóval tűröm, vagy elveszítem. Így meg nem olyan nehéz, ha a párkapcsolati részét fejben elengeded, nincsenek elvárások, nincsen csalódás. Idővel majd a düh is átmegy közönybe.
2021. aug. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%

Egyszerüen amikor hazaér, a kezébe nyomod a gyerek(ek)et, és már mégy is valamilyen saját programra.


A másik meg, hogy ha veled nem akar foglalkozni, akkor közlöd vele, hogy vagy változik, vagy beadod a válókereset - és ha erre sem reagál, akkor meg is teszed.

2021. aug. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Velem foglalkozik, ez a rèsze okè.


Viszont nem ilyennek ismertem meg, az is hozzàjön, hogy a lànyunk is tök elutasìtò vele, csak èn vagyok a jò. Règebben legalàbb pròbàlkozott.


#1: biztos nehèz, de èn nem akarol ilyen pèldàt mutatni a lànyomnak, meg magamnak sem ilyen èletet.

2021. aug. 5. 19:37
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
De hát még jó, hogy elutasítja, ha épp abban a korban (több is van) amikor épp csak anya jó, de amúgy is letojja magasról. Próbálkoznia kellene. Ha nem, és nem akarja megérteni, akkor viszont engedd el. Te nem ilyen példát akarsz mutatni, nem ilyen életet akarsz. Nyilván én sem, de nekem nincs választásom, szóval köszi a megjegyzést amúgy. Ha neked van, akkor innentől rajtad múlik, nem?
2021. aug. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
4:èppen ez az, hogy règebben pròbàlkozott, most belekènyszerìtett. Ès sajnàlom a helyzetedet, nekem sem lenne könnyű, de meglèpnèm.
2021. aug. 5. 19:59
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát, akkor tényleg próbáld vele megbeszélni. Aztán, ha nem, akkor lépj.
2021. aug. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk működik a "kezébe nyomom és ott hagyom". Másfél éves, végre lehet vele játszani. Férjem párszor eljátszotta, hogy elmegyünk a jatszóra együtt, én rohanok a gyerek után, ő ül a padon. Közben az ebéd nem főzi meg magát.

Kétszer összevesztem vele ezen, kb elzavartam otthonról a gyerekkel.

Végül tök jól érezték magukat, már egyre többet foglalkozik vele

2021. aug. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
90%

Még sehogy,mert veszekedni sincs energiám. De érik egy nagy beszélgetés,csak össze kell szednem a gondolataimat.

Én házi cseléd lettem anyaság mellé.. mert ő dolgozik.. és nem erről volt szó. A gyerek nála is sír kis idő után,nem fog rá hallgatni később,attól félek. Abban az egyben vagyok biztos,hogy imádja a fiát.

De addig,míg nem kell fürdetni,etetni,pelenkázni..

De én kezdek totál kimerülni és csak 1 éves,szerintem most jön majd a neheze.

2021. aug. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
86%

Fú, sajnálom, nálunk is ez van. Alig várta, hogy megszülessen, mindig ő volt el legjobban a gyerekekkel társaságban, most meg...

Ő dolgozik, fáradt, egyszer nem pelenkázta vagy fürdette meg. Soha nem vigyázott rá, orvoshoz, mindenhova viszem magammal. Közben imádja, büszkélkedik vele, elszórakozik vele, de csak ha a közelben vagyok és móka kacagás van. Ha sírós a gyerek, akkor "anyaaaa, keres a gyereeek" még a zuhanyba is behozza utánam olyankor és leteszi a zuhany fülke elé.

Úgy vagyok vele, hátha csak addig van ez még kicsi, igyekszem túlélni a napokat, de nagyon fáradt vagyok már.

Főleg hogy most rákapott arra, hogy péntek vagy szombat éjjel, mikor ő másnap nem dolgozik szex maraton van. Aminek egyrészt örülök, tök jó, hogy visszataláltunk egymáshoz stb, de 3-4 fele hajnalban már nem őszinte a mosolyom.

Ha szólok, hogy most már aludjunk kicsit, mert mindjárt kel a gyerek, akkor jön az érzelmi zsarolós duma, hogy"te már nem is kívánsz". De kívánlak b@mmeg, de most jobban esne 3 óra alvás, mint egy hatodik menet... gondolom magamban. Aztán ő hajnalban bealszik és alszik délután kettőig, én meg 7kor kelek a gyerekhez és majd összeesek. Baromira haragszom és emészt ez a dolog, nem tudom meddig bírom ezt így, de nem akarom, hogy tönkre menjen a házasságunk.

Na mindegy, csak jól esett kipanaszkodni magam.

2021. aug. 5. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!