Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Császárral szült anyukák!...

Császárral szült anyukák! Mikortól mertetek neki állni mozogni? és milyen mozgásformával nyertétek vissza az alakotokat? és mennyi idő alatt?

Figyelt kérdés
2011. júl. 1. 14:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Mikor nem szoptattam,elötte nem ez volt a cél...
2011. júl. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A kisfiam kb. 3 hónapos korától mozgok, de hogy őszinte legyek, hiába minden úgy érzem, a hasam csúnyább lett, mint volt. :( Nekem egyáltalán nem húzódott vissza, most csak úgy lóg ott az a sok bőr, gusztustalan.... :(
2011. júl. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Megvártam a 6 hetet, konzultáltam a dokimmal, aki engedélyezte a mozgást. Futottam, hisz tizenéves korom óta csinálom, és nagyon beválik, mind testileg, mind lelkileg. Néhány hónap alatt a régi voltam, persze a mozgást nem hagyom abba, nekem ez a titkom a kiegyensúlyozottsághoz.
2011. júl. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!