Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Másnak is kifolyik a pisi a...

Másnak is kifolyik a pisi a pampers pelusból?

Figyelt kérdés

2 etetés közt annyit pisil, hogy mire a következő etetés következik, nyakig pisis. Szó szerint nyakig. Vagy egyszerűen a pelus nem vesz fel annyi folyadékot?

Hason szokott aludni.


2010. aug. 29. 14:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Míg 10 évvel ezelőtt, a lányomnál szinte csak Pampers-t használtam, most a fiamnál alig vártam,hogy elfogyjon...

Folyamatosan öltöztetnem kellett a gyereket, éjjel kétszer is. Azóta sem vettem többet ilyen pelenkát, csak Libero-t, vagy babydream-Rossmann-es pelust. Sőt, most már áttértem a LIDL-s pelenkára, 20 hónapos elmúlt a kisfiam.

2010. aug. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ez volt a gondom a pamperssel amíg kisebb volt a lányom.Én is liberot veszek! Most egy éves és már jó neki a pampers meg a huggies is, de csak nappalra, éjszaka csak a liberot használom!Pont múlt héten fordult elő hogy véletlenül pamperst tettem be neki éjszakára és reggelre tiszta pisi volt!
2010. aug. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
76%
én nagyot csalódtam a pampersbe, 1000szer inkább babylove és libero, alig pisil és már tocsog az egész gyerek....a pelenka meg érezhetően kevesebb pisit fog fel
2010. aug. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
A mi babánk nagyon nyulánk, nem hurkás combú, és nekünk csak a pampers vált be. Soha nem volt vele balesetünk, ellenben a Huggiesból, Liberóból minden kifolyt. Meg kell találni a baba alkatának megfelelő pelust.
2010. aug. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Kisfiamnál pamperst használunk.Eddig még nem történt kipisilés.Másfél éves már.Kicsi korában liberót használtam,majd tescós pelust,és már jó ideje pamperst.Kisfiad van,vagy kislányod?Mert kisfiúknál ügyelni kell arra,hogy pelenkázáskor a fütyit lefele kell igazítani,mert egyébként valóban lehetnek "balesetek"!:)
2010. aug. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
sosem folyt ki a pisi, pedig már lassan 7 hónapja pamperst használunk! Éjszaka nem cserélem, nappal átlagosan minden etetés előtt-után, ahogy kijön a lépés.
2010. aug. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én is ezt tapasztaltam a Pampers pelusoknál. Szerintem nem az a gond,hogy nem vesz fel annyit, hanem hogy nem illeszkedik a babához teljesen és kifolyik.
2010. aug. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

A Pampers pelusok sem egyformák. Az Active Baby-ben érezhetően sokkal kevesebb pisi fér el, mint a POremium Care-ben, és ez az árukban is tükröződik. A fiamra az esti utolsó szopi előtt adom rá este nyolckor, a reggeli első szopi után cserélem hajnalban, hatkor. Az éjszakát átalussza, és a babamérleg szerint 2,5 deci pisi van benne. (5 hónapos a fiam.) Mág sose folyt ki neki, mi nagyon szeretjük.


De csak a Pampers Premium Care-t.

2010. aug. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ugyan az a helyzet nallunk is mint a 14:55-os valaszadonal. Csak a pampersz illeszkedett ugy a combjara, hogy nem folyt ki a pisi. A tobbi pelustbol mind kifolyt es elajandekoztam oket, probalgassa mas babas ismerosom. Volt akinel bevallt de volt aki tovabb adta. Tenleg baba fuggo. Ismerek olyat akinel egyedul a tescos pelus valt be mert annak volt a legmagasabb hata es nem lett a baba hata folyamatosan kakis.
2010. aug. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nálunk nem csak a pisi folyt ki, hanem a kaki is, szó szerint bokáig...

Ugyanígy jártunk a Happy Bella pelenkával is.

Nekünk a Libero vált be.

2010. aug. 29. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!