Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tényleg igaz az, ha a párodnak...

Tényleg igaz az, ha a párodnak fiú testvére van nagyobb eséllyel lesz nektek is fiú gyermeketek? (Ha lány tesó van akkor meg lány)

Figyelt kérdés

2021. aug. 15. 21:33
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Apunak öccse van, meg 2 lánya, férjemnek 2 lánytestvére meg 2 fia, sógornak egy bátyja, meg 1 lánya. Nálunk ez nagyon nem jött be.
2021. aug. 16. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
A barátomnak 1 lány és 2 fiú testvére van. A lány testvérénél 3 fiú gyerek van, nekünk is kisfiunk lett.
2021. aug. 16. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
53%

Páromék hárman vannak fiúk, lányunk lett.

Apukámék négyen voltak fiúk, első gyerekként lány lettem.

Nagyapámék öten voltak fiúk, az első gyerek lány lett (anyukám)

Unokatesómék hárman vannak fiúk, kettőnek közülük lánya lett, a harmadiknak nincs még gyereke.

Nem tudom honnan vetted ezt, de nem sok valóságalapja lehet szerintem, legalábbis a saját családomra vetítve tuti nem.

2021. aug. 16. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!