Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit csináljak hogy ne hizzak...

Mit csináljak hogy ne hizzak annyit terhesség alatt? (Ne egyél annyit és hasonló h*lye válaszok nem kellenek)

Figyelt kérdés

2021. aug. 16. 08:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
98%
Akkor inkább azt javaslom, hogy arra figyelj, hogy mit eszel. Mert ugye nem mindegy, hogy egy zacskó chips csúszik le vagy 2 db alma.
2021. aug. 16. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
96%
A GDM-es kismamák diétáját követheted nyugodtan.
2021. aug. 16. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
41%
Hát...Hízni a fokozott kalória beviteltol lehet, mástól nem.
2021. aug. 16. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem akarsz kevesebbet enni, akkor mozogj sokkal többet. Kismama torna, sok séta, úszás, ha nem tiltott el az orvos.

Ha veszélyeztetett vagy és feküdni kell, akkor mást nem tudsz, csak azt, hogy kevesebb kalóriát viszel be. Számold ki az alap kalória szükségletedet és igazítsd ahhoz az étkezést. Neten csomó info van arról, hogy timeszterenként ettől mennyivel lehet eltérni.

2021. aug. 16. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
92%

Facebookon a Gdm-es kismamák csoportban is segítenek amúgy. Sokan nem is cukorbetegek, csak ők sem akarnak hízni.

(#2)

2021. aug. 16. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
87%
Arra figyelj, hogy a tápanyagbevitel nagy részét ne szénhidrát tegye ki, 160-80 grammos ch diéta jó lehet, nekem is azt ajánlotta az orvos, pedig én alapból is vékony vagyok, de a várandósság más állapot.
2021. aug. 16. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szintén GDM diéta.

De én GDM - es is voltam

Sokat mozogtam, tancoltam(nem akrobatikus rock&roll) és napi 3-4 km intenzív séta.

4,5 kg-ot hiztam

A baba 3200 g lett, 39.heten született

Zabálni nem lehet az tény... Senkinek sem tesz jót, se babának, se mamának

Azon felül amit leirtunk más opció terhesen nincs

2021. aug. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
74%
A ne egyél annyit miért h.lye válasz? Tiszta matek, ha nem zabálsz és odafigyelsz, hogy ne zsírban tocsogó, magas szénhidráttartalmú ételeket egyél, nem fogsz hízni.
2021. aug. 16. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Reggelire próbáltam zabkását enni gyümölccsel. Ebédre normális egészséges kaját, fehér kenyér helyett magosat ettem, uzsira sok gyümölcsöt. Persze nem mondom azt, hogy közben nem nyomtam be jó kis mignont, de nem vittem túlzásba. Üdítő helyett meg vizet ittam, meg néha kubut mert azt nagyon kívántam, sok smoothiet. Heti 2-3x jógáztam vagy csak picit átmozgattam magamat, de a végén óriás pocakkal nem kísérleteztem. Aztán szülésig 10kg jött fel, amiből a kórházban lement 7, nagy része víz volt. Majd itthon az első 1-2 hónapban a többi. Viszont szoptatás alatt jött is vissza, mert éhség rohamok törnek rám és mivel a babám nem jó alvó így a kialvatlanságomat pótolnom kell másik energiával, így van csak tejem.. de később ha már nem szorul ennyire rám belevágok keményebb diétába.
2021. aug. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
46%
Nem értem erre miféle választ vártál. Mozogj, amennyit az állapotod engedi és egyél úgy, mint előtte. Esetleg vmivel több zöldség, gyümölcs, ha amúgy erre korábban nem figyeltél oda. GDM diétát csak akkor kövess, ha ez indokolt, mivel amúgy ártalmas is lehet. Meg ki az a hülye, aki úgy csinál egy ilyen komoly diétát, hogy nem is kellene neki, már bocsánat.
2021. aug. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!