Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Terhes lettem. Mit tegyek?

Terhes lettem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ismerkedtem valakivel akitől én többet akartam, O pedig csak átvert és kihasznált én meg hittem neki. Túl hamar lefekudtunk és történt egy baleset. Terhes lettem....most foggalmam sincs mihez kezdjek. Nagyon szégyellem magam és úgy érzem tonkretettem az életem. Abortuszra nem vagyok képes de ha kihordom akkor pedig megválni nem lennék képes tőle. Úgy érzem most elasnam magam élve legszívesebben a szégyentől és félelemtől.
2021. aug. 16. 14:32
1 2 3 4
 1/39 anonim válasza:
39%
Abortusz összegét követeld a pasitól, ellenben megmondod neki, hogy kihordod és elég hosszú ideig fizetheti a gyerektartást.
2021. aug. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
33%
Ezt a "balesetet" hogy érted? Mármint hogy konkrétan mi történt?
2021. aug. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
53%

Ne légy birka bammeg...


Csak szólok ha kihordod azt a gyereket úgy hogy nincs megfelelő háttér és még egy apa sem akkor cseszted az életed, főleg ha huszonéves vagy. A kutya nem fog szóba állni veled, legalábbis eléggé csökkenni fog az udvarlók száma ha tudják gyereked van.


Menj abortuszra, gyorsan megvan az, ilyen családnélküli nevelést felejts el...

2021. aug. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
87%
Akkor örökbeadod a gyereket ilyen egyszerű. Ha úgy érzed tönkreteszi az életed hiába nehéz meg kell tenned. Neked is jobb lesz és a gyereknek is.
2021. aug. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
85%
Amúgy köszi a lepontozást. Az lett volna a kérdésem célja, hogy tisztában voltál-e vele, hogy mi történt, és ha igen, akkor miért nem vettél be esemény utánit.
2021. aug. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
40%
5. teljesen mindegy miért nem vett be... nem ez a kérdés
2021. aug. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
74%
Hármas: Ez helyzetfüggő. Anyám 23 évesen szült engem (1990-ben születtem), "apám" tömören mondva egy rohadt köcsög, lelépett mert meggondolta magát. Anya azonban fel tudott állni ebből, megtartva a munkáját miközben az ő szülei is besegítettek, legalábbis abban hogy vigyáztak rám míg anya dolgozott. Épp ezért a kérdezőnek is mondom, legyen erős és ne hagyja hogy ez a helyzet leláncolja, mert akkor sose fog talpraállni.
2021. aug. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
86%
Nekem meg ez volt a kérdésem hozzá. Ha tudta, hogy kihasználták, és mi történt, akkor miért nem akadályozta meg, hogy terhes legyen.
2021. aug. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
73%
Nos nyolcas, ez jogos tőled.
2021. aug. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
69%
Ha nem akarod még jobban elb.szni az életedet, akkor abortusz, és elfelejteni ezt a pasit.
2021. aug. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!