Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Terhes lettem? Mit tegyek most?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhes lettem? Mit tegyek most?

Figyelt kérdés
Első alkalom volt, utolsó pillanatban (félig ki volt véve)kiszakadt a gumi. 2 napja fejezödött be a menstruációm. Most terhes lettem,Van valami megoldás.
2019. aug. 3. 01:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
az lettél.. gondterhes.
2019. aug. 3. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
76%
Nem jó, de nem is tragikus.
2019. aug. 3. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Kérlek, normális válaszaitok legyenek, nagyon fontos!
2019. aug. 3. 02:03
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon kicsi az esélye ennek
2019. aug. 3. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez biztos?

Szerintem még csinálj tesztet,semmi sem biztos elsőre.

2019. aug. 3. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem olyan könnyű ám teherbe esni, főleg mostanában. Szerintem nem lesz gond, de a vizsgálat alap.
2019. aug. 3. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Kicsi az esély rá a ciklusnak abban a szakaszában. Egyébként, ha kiszakad a gumi, akkor valamit nagyon nem jól csináltok, vizsgáljátok felül a "művelet végzési módszeretek"!
2019. aug. 3. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Szüld meg,neveld fel.A dugás ezzel jár.Akkor nem gondolsz erre amikor ba...sz atod magad?
2019. aug. 3. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
20%

Félig kivéve kiszakadt?? Azt meg hogy? Amúgy meg, nekem az elmúlt húsz évben egyszer szakadt ki. Itt a gyakorin naponta kiszakad szűzlányoknál, ez ám az érdekes...

Kamu

2019. aug. 3. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként tényleg érdekes hogy nálam sem szakadt ki még soha egy gumi sem nem tudom elképzelni mi a fenét csinálnak a fiatalok hogy feszt kiszakad a gumi? Talán a rá való méretet kéne venni meg esetleg valami minőségibbet. Bár nekem az olcsóval sem volt bajom. Amúgy meg miből következtettél hogy már terhes is vagy? Vagy ezt te így eldöntötted hogy az vagy és kész? Először is ahogy írják nem olyan könnyű teherbe esni főleg hogy most menstruáltál. Aztán majd később csinálj tesztet. Nem kell itt egyből eldönteni meg pánikolni.
2019. aug. 3. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!