Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha terhes lettem akkor elmarad...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha terhes lettem akkor elmarad a peteérés?

Figyelt kérdés
Ciklus 7. Napján történt a dolog mikor elmúlt a menstruációm. És ugye peteérés 14.nap körül van, az már el fog akkor maradni? Abból látni fogom,hogy terhes vagyok?
2020. jan. 21. 14:35
 1/1 anonim ***** válasza:

A peteeres kell ahhoz, hogy teherbe ess. A menstruacio marad el, de meg verzes se garancia, hogy nem estel teherbe.

Elvileg felidoben van az ovulacio, vagyis peteeres. De ha harom nappal elotte szexeltel is van esely, mert harom napig eletkepesek a bejutott spermiumok.

Elvileg kicsi az eselyed a 7. napon teherbe esni, de vannak neha szabalytalansagok, veletlenek, ezert tesztet vegyel, amennyiben kesik a menstruaciod vagy utana gyanusan erzed magad.

2020. jan. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!