Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Terhes lettem. Mit tegyek?

Terhes lettem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ismerkedtem valakivel akitől én többet akartam, O pedig csak átvert és kihasznált én meg hittem neki. Túl hamar lefekudtunk és történt egy baleset. Terhes lettem....most foggalmam sincs mihez kezdjek. Nagyon szégyellem magam és úgy érzem tonkretettem az életem. Abortuszra nem vagyok képes de ha kihordom akkor pedig megválni nem lennék képes tőle. Úgy érzem most elasnam magam élve legszívesebben a szégyentől és félelemtől.
2021. aug. 16. 14:32
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
73%
8. nyilván utólag szembesült vele, hogy kihasználta. ne feltételezzük, hogy direkt esett teherbe.
2021. aug. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim válasza:
97%
Ha nagyon nem akarsz abortuszt, akkor pedig két lehetőség van: vagy örökbe adod, vagy magtartod. Ha úgy érzed, hogy nem tudnál róla gondoskodni, akkor add örökbe! Létezik nyílt örökbefogadás is ahol látod, kihez kerül, megnyugszol, ha látod, hogy jó helyre, szerető szülőket, jó lehetőségeket kap. Beszéld meg a lehetőségeidet egy jó baráttal!
2021. aug. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
75%
11. Még mindig nem érted, hogy mit akarok. Nyilván, ha túl hamar lefeküdt egy pasival, és nem védekezett, akkor van esélye, hogy terhes lett, nem? Ez hogy nem jutott eszébe akkor?
2021. aug. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
48%

nekem a történt egy baleset nem egyenlő azzal, hogy abszolút védekezés nélkül élet nemi életet. de biztos én vagyok túl naív :D

viszont ha nem kiszakadt az óvszer, hanem megszakítással "védekeztek" akkor megkövetlek és én kérek elnézést :D

2021. aug. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
67%
Igen, ezért is kérdeztem, hogy pontosan mi történt, de még nem jött rá válasz. :D Mert nem mindegy. Mondjuk ha kiszakadt volna az óvszer, én akkor is elmentem volna esemény utániért. :D
2021. aug. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
84%

Történt egy baleset 🤦‍♀️🤦‍♀️🤣🤣

Imadom ezt az indokot...

Ha nem akarok gyereket, vedekezek. Megfelelően... ha nem volt megfelelő a vedekezés, rásegítek. Ennyire nem lehet valaki szerencsétlen, aki nemi életet él...

Biztos nagyon rég és mélyen ismertek egymást, hogy ennyire nem voltak tisztaban a másik elképzeleseivel.


Ezt hivják ugy, hogy szívás.


Vagy abortusz, vagy megtartod, vagy örökbeadod. Ezt mi mondjuk meg?!

Vagy nem is értem mit vársz tőlünk. Mi mondjuk meg mit csinálj?!

2021. aug. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
72%
Ilyen "érett" felfogással még nem kellett volna szexelned.
2021. aug. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim válasza:
35%

Annyira jó, hogy azon pattogtok, hogyan kellett volna védekeznie. Az megvan, hogy ettől a problémája nem fog megoldódni, csak sz.rabbul fogja magát érezni. Eláztam a viharban. "Ernyőt kellett volna vinni. Vagy ki sem mozdulni otthonról."-mondták. Kösz, ez már megvan, nem segítettél semmit.

Kérdező, szerintem add örökbe, ha az abortusz nem opció.

2021. aug. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 A kérdező kommentje:
A válasz az az, hogy túl hamar feküdtem le vele, részegek voltunk és nem volt nálunk óvszer, O pedig úgy ment el, hogy nem is érezte hogy el fog menni...nem is volt bennem igazából, viszont a huvelybemenethez sikerült jutnia belőle amit azonnal próbáltam lemosni amikor benyogte, hogy "asszem elmentem". Felugrottam és azonnal lemostam magam, de lehet pont ezzel mostam bele magamba vagy a fene tudja már mi történt. A lényeg, hogy megtörtènt...ezek után még beszéltünk és találkoztunk, a barátaival találkoztunk és csináltunk programot, majd minden ok nélkül letiltott. Ekkor jöttem rá, hogy az egész egy átverés volt.
2021. aug. 16. 16:28
 20/39 anonim ***** válasza:
89%

Olyan nincs hogy bemostad a spermiumot, olyan van, hogy benned ment el.

Hány éves vagy? Bár gondolom még a 20. se töltötted be.Legalábbis ez a sanda gyanúm.Nem szoktam abortuszra bíztatni senkit, de az esetedben ez a legjobb megoldás.Szüleid mit szóltak amúgy? Nem mondtad nekik mi a helyzet?

Minden esetre ha kint élvezett volna el, attól tuti nem volnál most terhes.Ezt nyugodtan hidd el nekem.:D

2021. aug. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!