Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Terhes lettem. Mit tegyek?

Terhes lettem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ismerkedtem valakivel akitől én többet akartam, O pedig csak átvert és kihasznált én meg hittem neki. Túl hamar lefekudtunk és történt egy baleset. Terhes lettem....most foggalmam sincs mihez kezdjek. Nagyon szégyellem magam és úgy érzem tonkretettem az életem. Abortuszra nem vagyok képes de ha kihordom akkor pedig megválni nem lennék képes tőle. Úgy érzem most elasnam magam élve legszívesebben a szégyentől és félelemtől.
2021. aug. 16. 14:32
1 2 3 4
 31/39 A kérdező kommentje:

Én aztán nem akartam senkit gyerekkel megfogni...

Nem vagyok hülye, egyáltalán nem voltam benne biztos, hogy azzal, hogy lemosom magam azzal bármit is elerek, de ijedtemben ez jutott eszembe amit leggyorsabban tudtam csinálni.


25 vagyok.


Igen, úgy is fogalmazhatunk, hogy megérdemeltem....nem védem magam, de azt nem értem miért kell kopkodni a másikra. Mindegy is, köszönöm a válaszokat.

2021. aug. 16. 19:40
 32/39 anonim ***** válasza:
85%
Ijedtedben a sürgősségire kellett volna rohanni, de ha ennyi eszed volt 25 évesen...hát az ilyet nem sajnálom, max. a gyereket.
2021. aug. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
34%
Támogatna valaki? Családod? Én se tudnám elvetetni, nem tudnék többet tükörbe nézni.
2021. aug. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
27%

Nem tudod elvetetni. Ok. De abba belegondoltál, hogy ha örökbe adod, az a gyerek majd felnőve rájön, hogy az anyja felelőtlenül összefeküdt valakivel, majd eldobta őt csak azért, mert nem volt képes se elvetetni, se eltartani?


A harmadik opció, hogy egyedülálló anya leszel. Anyám is az volt, apám a születésem után felszívódott 14 évre. Akkor is csak max 2x keresett, és csak azért, mert anyám újraházasodott. Rendkívül hálás vagyok édesanyámnak azért, mert be mert vállalni egyedül (szülői segítséggel) egy gyereket és nem lettem örökbe adva ki tudja milyen családhoz.

Ha ezt az utat választod, minden tiszteletem és kitartást kívánok!

2021. aug. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
92%

Gratulalok!

25 évesen annyi eszed nem volt, hogy akkor irány az ambulancia, esemenyutániért.

Hat azt kell mondanom, edd meg amit főztél.

Nem akarod megtartani. Nem akarod elvetetni. Nem akarod örökbeadni...

Akkor mégis mit vársz tőlünk? Hogy felneveljük helyetted?!

2021. aug. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 A kérdező kommentje:
Nem várok semmit... köszönöm a válaszokat.
2021. aug. 16. 21:46
 37/39 anonim ***** válasza:
91%

Kamu kamu kamu kamu.

Aki valóban nem várt terhességbe esik annak kissebb gondja is nagyobb annál hogy itt ismeretlenek tanácsát olvasgassa

2021. aug. 22. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
12%

34-es: "ha örökbe adod, az a gyerek majd felnőve rájön, hogy az anyja felelőtlenül összefeküdt valakivel, majd eldobta őt csak azért, mert nem volt képes se elvetetni, se eltartani?"

Erre meglehetősen kicsi az esély. Kórházakban vannak ilyen babatartók, amibe az anya otthagyja a gyereket, BÁRMI is legyen az oka. Ha ezt teszi, gyakorlatilag soha nem lehet rájönni ki is hagyta ott.

2021. aug. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
tesztelj,nőgyogyászhoz menny.kérdező mi lett veled és babával azota? ha nem kamu
2021. okt. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!