Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az influenszer...

Mit gondoltok az influenszer anyukák ilyesféle gyerekmutogatásáról?

Figyelt kérdés

Egy időben szinte "divatba" jött hogy az influenszer anyukák egyszercsak nem mutatták tovább a gyerekeiket. Azután párnál láttam hogy mégis raknak ki egész posztokat a gyerekről, csak a feje el van homályosítva, kisatírozva vagy csak eltakarva egy emojival. Még reklámposztot is láttam is. Máshol kint a gyerek pelenkás fotója milliószor de legalább a feje nem látszik. Ennek így mi értelme van? Ennyire nem bírják ki, hogy ne mutogassák mégis szerencsétleneket? Feltétlenül meg kell osztani, hogy a játszótéren voltak a kistatírozott fejű gyerekkel? Nincs témájuk? :-D vagy már ciki bevallani hogy őket nem érdekli a kaleta ügy de rosszul venné ki magát ha újra posztolnák? :-D


Neveket nem írok, nem az a lényeg, hanem a jelenség.



2021. aug. 16. 19:18
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
82%
Azt, hogy azért élnek meg belőle, mert a magadfajta nézi őket. Én nem nézem, egyet se ismerek és ezzel nem támogatom őket. Megnézed a képet, növeled az elérést, akár tetszik, akár nem. Ebből él.
2021. aug. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
84%

Az, hogy hülyeség úgy, ahogy van. Amikor berobbant a Kaleta-ügy, akkor sokan (köztük a ripacs Tóth Gabi is) bejelentették, hogy leveszik utólag a gyerekről a fotókat és nem mutogatják a gyereküket boldog-boldogtalan előtt, max privát oldalon. Ez egy tök jó kezdeményezés lett volna, hogyha tényleg betartják, de így, hogy csak a feje nem látszik, így mi értelme?



A P. betűs instamami is így csinál, nem mutogatja a gyerekei fejét, de a 2 éves lánya pelenkás fenekét a combjával mutogatja.

Felesleges eltakarni, nem a fej a lényeg amúgy sem.

Ha én nem akarom mutogatni a gyerekem, akkor nem mutogatom. Se így, se úgy. Ennyi.

2021. aug. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
77%

A P betűset hagyjuk, ő a legszánalmasabb mind közül, ma is volt kérdés a botrányos viselkedéséről de mivel itt lóg éjjel-nappal azonnal törölve lett. A gyerekei arcát nem mutogatja, de a seggüket igen pelenkával miközben szobatiszta a gyereke állítólag, meg a viszontagságokat is büszkén mutatja, a magánélrti kríziseire még büszke is, meg a vándorcigó életmódjàra is aminek kiteszi őket, ja meg azt hogy az 5 éves fia ezek miatt egy 3 éves szintjén van…

Vagy itt van ex barbiversum, az is emojikat rak a gyerek fejére mert jaj nem mutatja, de az néha teljesen lecsúszik, üsse kő, meg mellette azt mutogatja például hogy milyen felelőtlen hogy hotelszobában egyedül hagyja a gyereket amíg sütteti a belét a medence nellett, és nincs nap, hogy ne 200 sztoriban dokumentálná a macskaszaros (szó szerint) èletét. Fogom a fejemet ezektől a csicskáktól komolyan 🤦🏽‍♀️

2021. aug. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer egyik ilyen pszichos insta oldalra irt egy lany, hogy neki suliba a bantalmazoi elokerestek a szulei privat kozossegi medias oldalait es az onnan osregi lementett kepekkel szivattak. Nem kell influnak se lenni, hogy visszausson. A P. meg K.E. meg legalja mindkozul sajna ebben.
2021. aug. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
60%

Igen, teljesen hülyeség amit csinálnak..arról nem beszélve, hogy ha valaki pont az ő gyerekük kèpeit nézegette gondolom simàn màr régebben letöltötte a képet.

Mint, ahogy bárkiét is..

Egyébként ez annyira erőltetett és ciki szerintem. Èn azt sem érten hogy pl sokan elkezdik ezt a “nem minden fotómon nézen ki tökéletesen”, “én a hibàimat is megmutatom” posztokat, amik ugyanúgy csak arról szólnak hogy ajnározzák őket, amiért ennyire jófejek..de amugy az 1-1 ilyen poszton kivül csak a magamutogatás, a reklám, meg az agyonretusált, egókiràly képek mennek..

Egyébként èn 2 éve töröltem az instát, mert már akkor rettentő idegesitő volt az egèsznek a légköre. Viszont îgy is csomószor szembejönnek velem a celebekről szóló hírek, szinte elkerülhetetlen olykor.

Amúgy ki az a P.? Nem tudok ràjönni🤦🏻‍♀️

2021. aug. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
P, aki meglovagolta az egyedulallo anyasag kerdeset, aztan instan folyamat hol szetment a kolykok apjaval hol nem, most meg biznicbe kezdett es folyamat a lanya segget mutatja mikozben arrol aradozik, hogy egeszseges kipostolni a ket eves gyereket ahogy szopik meg.
2021. aug. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
92%
Elég pengének gondolom magam celeb ügyben de nekem se esik le, hogy ki is az a P...
2021. aug. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Ja celebnek nem mondanam, csak “instamaminak”
2021. aug. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
De nem az ő kibeszélésére hoztam létre a kérdlst, hanem egy jelenség miatt amit ő is művel neg még sokan mások is
2021. aug. 16. 22:45
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon egyszerű... A gyerek nézettséget generál akkor is, ha az emberek csak hátulról látják.

Szerintem nincs baj a kitakart arcokkal. Annyi beteg van a világon. Nem csak a pedofilok, hanem a betegesen rajongó emberek, akik követnék a gyerekeket, az önjelölt paparazzik, akikremegnek, hogy ötezerér' küldhessenek egy képet a blikknek.

Egyik gyerek sem választotta a híres szülőket.

Michael Jackson mindig maszkban járatta a gyerekeit, hogy ne ismerjék fel őket... Akkor ez nem fájt senkinek... Most miért baj?

2021. aug. 17. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!