Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az influenszer...

Mit gondoltok az influenszer anyukák ilyesféle gyerekmutogatásáról?

Figyelt kérdés

Egy időben szinte "divatba" jött hogy az influenszer anyukák egyszercsak nem mutatták tovább a gyerekeiket. Azután párnál láttam hogy mégis raknak ki egész posztokat a gyerekről, csak a feje el van homályosítva, kisatírozva vagy csak eltakarva egy emojival. Még reklámposztot is láttam is. Máshol kint a gyerek pelenkás fotója milliószor de legalább a feje nem látszik. Ennek így mi értelme van? Ennyire nem bírják ki, hogy ne mutogassák mégis szerencsétleneket? Feltétlenül meg kell osztani, hogy a játszótéren voltak a kistatírozott fejű gyerekkel? Nincs témájuk? :-D vagy már ciki bevallani hogy őket nem érdekli a kaleta ügy de rosszul venné ki magát ha újra posztolnák? :-D


Neveket nem írok, nem az a lényeg, hanem a jelenség.



2021. aug. 16. 19:18
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Azért csinálják, mert bár kijelentették egy gyenge pillanatukban, nem mutogatnak gyereket, mégsem akarnak lemaradni az insta teremtette ki a trendibb versenyben. Mégsem maradhatnak alul, kell kép egy meghitt pillanatról, vagy arról, micsoda szép ruhát kapott a gyerek, vagy milyen menő a gyerekszobája. Azzal igazolják magukat, hogy ők dehogy szegték meg az elhatározásukat, hogy hátulról fotózzák a gyereket, vagy csak a gyerek végtagjait fotózzák. :) Nekem ez egy kicsit nevetséges.

Amúgy teljesen egyetértek azzal, hogy a közösségi média nem arra lenne való, hogy a kiskorú gyerekeinket mutogassuk. Jó lenne már erre egy törvényi szabályozás. Ha senki képét sem tehetem fel (kivéve ha az illető közszereplő), akkor milyen jogon tehetem fel a gyerekem képeit a saját oldalamra, kizárólag azért, hogy dicsekedjem vele? (Tegyük a szívünkre a kezünket, mi más indíttatás van, ha nem az, hogy büszkélkedni szeretnénk?)


(Egy gyerekeit valóban nem mutogató nagycsaládos anyuka)

2022. márc. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!