Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az influenszer...

Mit gondoltok az influenszer anyukák ilyesféle gyerekmutogatásáról?

Figyelt kérdés

Egy időben szinte "divatba" jött hogy az influenszer anyukák egyszercsak nem mutatták tovább a gyerekeiket. Azután párnál láttam hogy mégis raknak ki egész posztokat a gyerekről, csak a feje el van homályosítva, kisatírozva vagy csak eltakarva egy emojival. Még reklámposztot is láttam is. Máshol kint a gyerek pelenkás fotója milliószor de legalább a feje nem látszik. Ennek így mi értelme van? Ennyire nem bírják ki, hogy ne mutogassák mégis szerencsétleneket? Feltétlenül meg kell osztani, hogy a játszótéren voltak a kistatírozott fejű gyerekkel? Nincs témájuk? :-D vagy már ciki bevallani hogy őket nem érdekli a kaleta ügy de rosszul venné ki magát ha újra posztolnák? :-D


Neveket nem írok, nem az a lényeg, hanem a jelenség.



2021. aug. 16. 19:18
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
MJ is járatta a közösségi oldalon a gyerekeit? Ő eleve védte a gyerekekeit, gondolom nem állította direktbe a fotósok elé őket maszkostók, hogy íme itt vannak de az arcuk titkos.
2021. aug. 17. 07:31
 12/21 anonim ***** válasza:
91%
Akkor még nem voltak közösségi oldalak... De sok helyre vitte őket magával, szerepeltek tv műsorban is, szóval "mutogatta" őket, de mégsem láttuk az arcukat.
2021. aug. 17. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim válasza:
93%

Nem értem mire jó ez. Ha pedofil vagyok és tetszenek a pelenkás seggek, amiket instán látok, akkor nem nehéz kiderítenem egyik instamami címét sem és az anyja alapján simán beazonosítható a gyerek.


Az a baj hogy úgy csinálnak mintha lennének elveik a témában, de igazából nincsenek, mert szükség van arra, hogy a gyerek eladja a szarjaikat. Ha nem így lenne, akkor annyit tudnánk a gyerekeikről, mint mondjuk Puzséréról, hogy van és lány. Kész.

2021. aug. 17. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim válasza:
Hu számomra a petra z kiakaszto ilyen szempontból
2021. aug. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Ez a P betűs is, konkrétan annyit posztol és olyan óvatlanul, hogy már tudom, hogy melyik játszótérre járnak újabban, kb melyik utcákban laknak. Semmiből nem állna odamenni, ott dekkolni pár órát amíg megjelenik majd követni hazáig, vagy akár utána a gyerekkel az oviba.
2021. aug. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim válasza:
Valaki kerem szepen irja le privatban, hogy ki a p betus, mert nem jovok ra, es nagyon erdekel.
2021. aug. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:
94%

#15

De már hányadszor van költözés-szakítás, ezért érdemes volt házasodni nem is értettem...pont olyan átgondolt dolog, mint ez a játszóteres.

2021. aug. 24. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:
74%
Én azt nem értem, aki egyszer-egyszer kitakarja sztoriban a gyerek arcát, de másnap ott virít takarás nélkül egy posztban. Meg amikor már a huszadik tartalmat teszi ki a gyerekről takarás nélkül, akkor utána két napig megint takargatja.
2021. aug. 24. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
P nevere rakeresel meg melle rakod hogy ceg vagy vallalkozo, vagy lekered bejegyzett weboldalt es megvan a cimuk. Kb 1 perces google kereses.
2021. aug. 25. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
38%
Soha nem is voltak semmiféle elveik ezeknek az insta nőknek és pasiknak. Szín tiszta matek az egész, mindig a f** azon a végén állnak, ami a számoknak épp kedvez. Nem bedőlni a “jó” influenszereknek sem, akik mindig a jó ügyekért állnak ki, ők is ugyanolyan élő hirdetőtáblák, amit tesznek az pedig marketing, semmi több. Mindenki megbolondul 5000 követő felett és mindenki lehajol a morzsákért, csak valaki agyatlanul reklámozni kezd és nevetségessé válik, más pedig elég rafinált lesz ahhoz, hogy ügyesen tartalomként állítsa be a reklámot, merthogy “önazonos” és szeretni kell, mert menő témákat boncolgat közben. A gyerek kitakarás is pont ilyen, mindig oda állnak, ami jövetelmezőbb. T.G*bi kiszámolta (vagyis nem ő érettségi nélkül, hanem okosabb emberek, akik leszerződtek vele), hogy mi éri meg jobban: akkor épp az érte meg, hogy kaletaszidás, gyerek kitakarás, így tudott együttérzést kicsikarni és pörgetni az oldalát. Aztán elült a téma és akkor már a story magazin fizetett többet :/. Ugyanez a többivel is. Néha megéri védelmező anyatigrisnek lenni és takargatni, aztán meg a p@mpers, vagy a nemtudommilyen gyerekjáték odatol valami zsíros szerződést, akkor meg már laza anyukák lesznek, meg jön a “sokat gondolkodtam, nem fog továbbra sem sokat szerepelni, de néha stb stb”). Na meg a fej nélküli gyerekek a reklám posztokban is elég nevetségesek, de annál gyakoribbak. :D. Szörnyű amúgy és beláthatatlan következményei lesznek ennek is, meg a netező fiatalok, tinik, gyerekek módszeres hülyítésének is (nem tudják a tartalmat elkülöníteni a reklámtól, agymosástól, istennek nézik ezeket az embereket). De szerintem ha valaki közszerepel, akkor 1-2 vállalható családi fénykép beleférhet álszentkedés nélkül, viszont a fej nélküli gyerek nonstop szerepeltetése vizuálisan és írásosan nagyon nem oké.
2021. szept. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!