Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi volt a legdurvább veszekedé...

Mi volt a legdurvább veszekedés, verekedés a gyerkeid között?

Figyelt kérdés
2021. aug. 26. 15:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak egy gyerekem van, de van egy idősebb bátyám, emlékszem, gyerekkorunkban folyton veszekedtünk, sokszor vert meg engem. Én nem mertem visszaütni, mert erősebb volt és nagyobb. Egyszer visszabeszéltem neki, nekemrohant és ököllel ütötte a felkaromat, három hétig kék-lila hatalmas folt volt rajta. Ha a bőrömhöz értek, már akkor nagyon fájt. Szarul jött ki, mert pont akkor volt a suliban oltás, az orvos észrevette, és fel akarta jelenteni a szüleimet.
2021. aug. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%

Szülők vannak megszólítva, de válaszolok, hogyha nem baj. Egyszer kalapáccsal fejbe vertem, amikor 13 éves voltam.

Nekem volt egy nálam másfél évvel fiatalabb öcsém, nevezzük Lacikának. Hiába volt Lacika a fiatalabb, erősebb és magasabb volt nálam, így mindig megvert, amikor összevesztünk, anyám meg mindig neki adott igazat.


Egyszer, amikor összevesztünk és megvert, akkor mérgemben kihoztam egy kalapácsot a garázsból, és megmondtam, hogyha még egyszer megver, vagy nem úgy beszél velem, ahogy kell, akkor leütöm vele. Aztan elteltek napok, hetek, a kalapács még mindig a szobámban volt, na nem azért, hogy megverjem, hanem mert a tv távirányítóját nem találtam, és az ágyból fekve a kalapácsnak a nyelével nyomogattam be a tv-t, kapcsolgattam a csatornákat.


Aztán egyik nap nekem állt Lacika, hogy miért nem csináltam meg valamit. Annyira emlékszem, hogy olyan dolog volt, amit ő is megcsinálhatott volna, de nem tette. Erre beszólt valamit, én meg visszaszóltam. Majd hallottam, hogy nagy léptekkel jön be a szobámba, felkaptam a kalapácsot, ő megfogta a lábamat, lerántott az ágyról, én meg fogtam és fejbe vágtam.

Agyrázkódása lett azt hiszem.

2021. aug. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

6 és 4 éves fiaim vannak, akik gyakran egymásnak mennek, pillanatok leforgása alatt.

Volt, hogy a kicsi odavágta a nagy fejéhez a távirányítót és pukli lett a fején, volt, hogy a nagy megharapta a kicsit.

A legdurvább az volt, amikor a kicsi akarva-akaratlanul eltörte a nagy orrát.


Úgy volt, hogy kint játszottak az udvaron, és a nagyobbik fiam nem akarta odaadni a kicsinek a labdát. Fogta, ráállt a labdára és azon egyensúlyozott, közben a ping pong asztal szélét fogta. A kicsi megsértődött, és erőből kirúgta a nagy lába alól a labdát, mire az beütötte az orrát a hálónak a vas tartójába. Helyre kellett tenni az orrát, úgy eltört.

2021. aug. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

A gyerekeim még kicsik, de leírom a saját történetem.

Öcsém állandóan piszkált. Olyan kis elviselhetetlen dög volt. Sokat hagytam minket egyedül. Aznap is épp kergetett valamivel. Nem is emlékszem pontosan mi történt, csak annyi maradt bennem, hogy kiteszem előre a kezem, hogy tompítsam az ajtót. Persze így átmentem az üvegen. Hirtelen csak azt láttam, mindehol szilánkok és vér. Első gondolatom hogy ezért apám nagyon megver majd. Utána fogtam fel hogy szanaszét vagdosott az üveg. Sajnos maradandó nyomai maradtak. Gyűlöm azóta is a kis dögöt.


Titpikusan az a fajta volt, aki azt élvezi ha szekálhat. Hozzá teszem szakadt csöves lett belőle

2021. aug. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
91%
És ilyenkor mondják, hogy jajj de kell a testvér a gyereknek...Nem,nem kell. Van egy öcsém mindketten küzdősportoltunk és egymáson gyakoroltunk. Állandóan ütöttük-vertük egymást. Volt törés,rándulás,monoklik. Viszont egy verekedésünkre elfog a nevetés,ha rá gondolok. Éppen a szokásos adok-kapok ment, amikor valahogy elestünk és neki estünk a tvnek,amit éppen csak sikerült elkapnunk közösen és azonnal vissza is tettük a helyére, aztán mindketten megnyugodtunk, hogy nem lett baja a tvnek,és elkezdtünk nevetni.
2021. aug. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
93%

4es vagyok!


Nem azzal volt a baj nálunk hogy testvérem volt. Egyszerűen nem kellett volna állandóan egyedül hagyni otthon. Most felnőtt fejjel visszagondolok, ha ugyanezt tenném én a gyerekeimmel, már elvették volna őket. Ovis voltam, letettek aludni, és elmentek otthonról. Ezt teljesen természetesen kezelték, tudtuk is ha alszunk, lelépnek. Elsős voltam. Szóval nevelni kell a gyerekeket.

2021. aug. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Összevesztek egy játékon hogy kinél legyen (a fiam szobájában voltak) mivel nem tudtak dűlőre jutni csak kiabáltak ordítottak, aztán a lányom megpróbálta kipaterolni a fiamat a saját szobájából, a fiam már az ajtóban volt, ki volt nyújta előre a keze, amikor a lányom izomból rácsapta az üvegajtót, az üveg szanaszét tört, mindkettőjük kezét elvágta.
2021. aug. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!