Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mikor kezdhetem a babaholmikat...

Mikor kezdhetem a babaholmikat vásárolni?

Figyelt kérdés

2021. aug. 27. 12:49
A kérdező szavazást indított:
Bármikor
8 hetesen
12 hetesen
24 hetesen
30+
41 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Amikor megjön hozzá a kedved, de azért a 36. hétig nem árt ha minden megvan XD

Meg azt se árt tudni előtte, hogy milyen nemű lesz.

2021. aug. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem azt szokták mondani hogy ne kezd el túl hamar , még bármi történhet?
2021. aug. 27. 12:52
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát a 12 hétig én várnék. Vártam is. Már csak azért mert tényleg bármi történhet és ha ne adj Isten nem marad meg a baba akkor nézegethettem volna a cuccokat 😟
2021. aug. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

17. hétben vagyok és nagyon vásárolgathatnékom van már.

De még várnom kell, mert a sógornőméktől kapunk holmikat és azokat fel kell mérni mielőtt bármit megveszek, nehogy feleslegesen költekezzek.

2021. aug. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Első terhesség alatt egész korán vettem már pár dolgot. Body-sapka-zoknika meg ajándékba is kaptunk sok mindent. Sajnos félidő után pár héttel ők úgy döntöttek, hogy nem maradnak velünk így abban lettek elhamvasztva, amiket vettem nekik, az ajándékokat pedig elcsomagoltam. Azóta született egy egészséges babám. Neki a 20 hetes genetikai uh után vettem az első pár holmit és amit kaptunk ajándékba korábbról, azokat is használja.
2021. aug. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
12. Hét előtt én nem vettem semmit. Utánna folyamatosan vásároltam, hol nagyobb hogy kissebb dolgokat.
2021. aug. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
20 hetesen kezdtem.
2021. aug. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
12 hét előtt nem vennék, ruhákat meg addig nem, míg nem tudjuk a nemét.
2021. aug. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
79%

Mi sok dolgot örököltünk, de költözésben is voltunk. 35 hetes voltam kb amikor átrágtam magam a holmikon, kitaláltam mi az ami kell még, 36. hétben megvettem a maradék dolgot (van amit szülés után vettem). 38. hétre született pont a lányom.

Babaruha 50-56-62-es méretig volt meg kb. Babakocsit akkor vettem, amikor 3 hónapos volt a gyerek, előtte csak hordoztam (addig nem jutottam dűlőre, hogy milyet vegyek).

2021. aug. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!