Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egy gazdagabb ember gyereket...

Egy gazdagabb ember gyereket szeretne, de nincs anyajelölt - szülnél neki pénzért gyereket? (Közösen, barátilag nevelnétek.)

Figyelt kérdés

Egy 30-40 közötti gazdagabb vállalkozó gyereket szeretne (egészségügyi okok miatt később nem lehet gyereke), de nincs se felesége, se barátnője.


Szülnél neki gyereket pénzért (vagy bármi másért)? Ha igen, mennyiért?


A gyereket barátilag, közösen nevelnétek (tehát nem örökbe adásról lenne szó, nem venné el a gyereket).


2021. aug. 28. 11:31
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
26%
Azta betyár utolsó, ez csak irónia ugye?!
2021. aug. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Biztos nem, nagyon veszélyes, fogad egy remek ügyvédet, utána pedig már csak heti pár órát láthatnám a gyereket..


Én teljesen egyedül nevelem a gyerekem, az apja kilépett a képből, szerelmes sem voltam belé, csak így alakult, és nem is fizet semmit..


Szerintem nem zavarna ez a felállás, de a gyerekösszehozásért nem fogadnék el pénzt, gyerektartást fizessen, mint bármelyik apuka.. persze csak ha szimpatikus és sokat beszéltünk nevelésről, mert olyan nincs, hogy apás napokon lekever párat a gyereknek nevelés címszóval, vagy lehordja a sárga földig mocskolódó szavakkal.


Szóval igen, szimpatikus 30as emberrel bármikor összeállnék. Ha meg nem szimpatikus, akkor bármennyit fizethet, esélytelen.


Kicsit bukom(sajnos) a segítségre szorulókra, szóval hogyha ennyire reményvesztett, hogy már így is szeretne tartozni valakihez és apa szeretne lenni, már eleve szimpatikus, tartozhatna hozzám.. tudom beteg, de ez van, nem tudok ellene tenni, valami megmentő hajlamom lehet:)

2021. aug. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

"akkor is ha ronda bármikor talál magának feleséget pénzért" Ez így igaz, csak ha hamarosan műtik, a gyerekcsinálás fontosabb, mint az esküvőszervezés...


Amúgy köszönöm az értelmes válaszokat, a lakáson (és a haszonélvezeten) kicsit pislogtam, azért az csak 30-50 milla... ismerek pár egyedülálló anyukát, aki szó szerint semmit sem kapott (gyerektartást sem, pedig az a havi kb. 100 ezer nem egy nagy összeg).

2021. aug. 28. 20:36
 14/17 anonim ***** válasza:
Le lehet fagyasztani spermát… semmi se sürgős.
2021. aug. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Csak ha ottmarad a műtőasztalon, utólag kissé morbid lenne felhasználni...
2021. aug. 28. 21:02
 16/17 anonim ***** válasza:
Ha ilyenben gondolkodik hogy biztos ottmarad a műtőasztalon morbid lenne gyereket csinálni…
2021. aug. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
62%

Más az egyedül állóanya ő szerelemből szült, vagy úgy járt.

Tetestedet egy gazdag pasi veszi meg, és igen a ház egy alap ahol te és a gyereke élni fog, és ha bármi történik akkor az az egy amit nem tud visszavenni. Neked semmid nem lesz de a gyereked jó helyről indul.

2021. aug. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!