Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Fel lehet jelenteni a gyámügyn...

Fel lehet jelenteni a gyámügynél, el lehet venni tőle a gyereket, hogyha anyukás facebook csoportokban kuncsorog az anyuka élelemért meg ruhákért, de smink, körmös, fodrászra jut?

Figyelt kérdés

Kismamás, anyukás csoportban többször összefutottam a hölggyel, mindig ugyanazzal kezdi, hogy hatalmas nagy szegénységben neveli a fiát, most benti cipő kell, farmerkabát, stb.

Már 3 csoportban láttam a posztját, hogy élelemre kell lóvé, mert "hatalmas nagy szegénységben neveli a fiát, de műköröm, afro fonás, hajfestésre telik.


2021. aug. 31. 17:48
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Igen, feljelentheted ha vesztegetni akarod az idődet. Amúgy semmi nem fog történni, mert még ha nem is ilyen egy jó anya, de ha a gyerek nem éhezik és nem pénzt kunyerál kamu célra, akkor nem tesz semmi jogtalant.
2021. aug. 31. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%

És mit akarsz kezdeni majd utána? Neveled a gyereket vagy elégedetten hátradőlsz, megveregeted a vállald, hogy de ügyes voltam?

Szánalmas vagy, törődj a saját dolgoddal.

2021. aug. 31. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
97%
a gyerek ezek mellett el van látva? etetve-ruházva van? az hogy anyuka koldul az nem feltétlenül jelenti azt hogy tényleg rosszul áll és nem jut a gyereknek (se). tudod hazudni is lehet
2021. aug. 31. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
98%

Felesleges mert nem fog történni semmi. Ha utána eladja amit ingyen kapott nem szép dolog, de sokan csinálják ezt.

Körmös fodrász stb... Erről annyit, hogy kinek mi a drága? Lehet egy barátnője ingyen csinálja neki, rajta gyakorol, kedvezményesen csinálja stb.

Én is láttam már hasonló anyukát ráadásul 6 vagy 7 gyereke volt 4 5 apától. Akik segíteni szeretnének és tudnak neki had tegyék.

Mellesleg nincs körmöm, sose sminkelek, fodrászhoz is vágatni járok kB félévente és 1 gyerekem van 1 apától. Gyermekvédelemben dolgozom szóval ha a gyerekek amúgy nem szenvednek hiányt akkor ilyen dologért nem kellene bántani őket...

2021. aug. 31. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet pr.stitualt es kell a munkához.a mélyszegénységben élők rákényszerülnek erre is.
2021. aug. 31. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
89%
Nem lenne egyszerűbb alákommentelni a kuncsorgó posztjaihoz, hogy bezzeg körömre meg fodrászra telik? Persze ehhez az kell, hogy vállald nyíltan a konfrontációt, de legalább mindenki látná, hogy kamuzik.
2021. aug. 31. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
97%

Honnan veszed hogy arra futja?

Képek alapján? Mert azok lehetnek régi képek is

2021. aug. 31. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
58%
Nem. Az o dolga, hogy hogyan osztja be a pénzét.n
2021. szept. 1. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
95%
Én annyit fűznék hozzá a dolgokhoz, hogy a mai világban kb. majdnem minden nő sminkes, fodrász, körmös, stb. és van, akinek ez semmibe nem kerül, mert ért hozzá. Vannak olyan smink készletek, amiket szinte ingyen megkaphatsz, meg bárki tudhat a ismeretségi körében hajat fonni. Műkörömből is manapság többféle van, nem mindegy, hogy egy egyszerű géllakkos köröm, vagy megvan legalább 3 centi. Szóval ezek már nem olyan dolgok, amikhez hú de nagy összeg kell. Mondjuk manapság ruhából is annyit lehet kapni innen-onnan, mint a sz*r, úgyhogy lehet, hogy azt is csak gyűjtögetni szereti. Kaja, meg hát kell. Aki akar, ad, aki nem, az nem. Nem értem, miért kell ebbe így beleavatkozni úgy, hogy szerintem azt sem tudod, mi van a háttérben.
2021. szept. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
75%
Nekem is mindig tok jó a hajam, a barátnőm fodrász és mindig rajtam kísérletezik. Pedig nekem sincs ezekre pénzem. Gél lakk szettem meg van itthon. Mindig magamnak csinálom. Szempilla meg 300 Ft a kínaiba, ha valakinek jó az is. És attól érzi magát jobban.
2021. szept. 3. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!