Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Műkörmös végzettségű kismamák...

Műkörmös végzettségű kismamák ti meddig dolgoztatok a körmös szakmába?

Figyelt kérdés
20 hetes kismama vagyok, nekem a doki az első 3 hónapba nem ajánlotta az erős anyagok miatt. Most újból dolgozom hiszen ülő munka, nem is túl megterhelő és maszkban dolgozom, hogy ne lélegezzem be az erős anyagokat. De nem tudom, hogy nem ártok e ezzel a kis drágámnak, ugye nem mérgezem ezzel?
2009. márc. 27. 07:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem egy barátnőm műkörmös, ő a 7. hónapig dolgozott!!
2009. márc. 27. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia! Én nem hagytam abba. Anno a tanárnőm is 9 hónapot végigdolgozta és egészséges babája lett. Lényeg a jól szellőző helyiség. Én még csak 8 hetes vagyok...

Boldog babavárást!

2009. márc. 27. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

De jó ezt olvasni, mert szeretem nagyon ezt csinálni csak a babát is féltem nehogy baja származzék belőle, na de szellőztetek és maszkba dolgozom, köszönöm a válaszokat,

Boldog babavárást:)

2009. márc. 27. 10:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!