Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ciki ha énis alszok, amikor a...

Ciki ha énis alszok, amikor a baba?

Figyelt kérdés

3 hetes a babám a nap nagy részében alszik.

Mikor alszik néha odabújok mellé és én is alszok 1-2 órát vele, ha minden itthoni teendőmmel kész vagyok, de az esetek 90%ban délre kész vagyok mindennel.

Nemrég beszóltak milyen lusta vagyok hogy anya létemre ennyit alszok az újszülöttemmel.

Szerintetek ha egy anya megteheti hogy napközben lepihen 1-2 órára az már gáz? 2-3 alkalommal kel a babám esténként, néha tényleg kicsit fáradtnak érzrm magam. Na de lusta is lennék?


2021. szept. 6. 07:31
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz.
2021. szept. 6. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
95%
Ha ennyire magadra veszel minden hülyeséget, nehéz dolgod lesz. Te is tudod, hogy nem.
2021. szept. 6. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
97%

Én hetekig ezt csináltam aznelején, senki nem szólt érte, sőt, mindenki bíztatott már szülés előtt is, hogy amint a baba alszik majd feküdjek le.


Használd ki ezt az időszakot, második gyereknél már nem fogod tudni megcsinálni.

2021. szept. 6. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
97%

Az meg van, hogy 6 hét csak a gyerekágy? Régebben addig az anyák az ágyból alig kelhettek ki.

Nem gáz, aki szerint lusta vagy, az meg bunkó.

Én is szundítok néha délben a 3 hetes lányommal, meg a 1,5 éves fiammal.

2021. szept. 6. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
97%
Én azt sem értem, ki honnan tudja, hogy mikor dőlsz le napközben. Be van kamerázva a házatok? Senkinek semmi köze hozzá, mikor kelsz-fekszel stb. Ne magyarázkodj, ennyi.
2021. szept. 6. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz, egy édesanya nagyon megvan terhelve, főleg pár héttel szülés után. Én még a több hónapos lányom mellett is aludtam, ha úgy volt. Aki olyant mondott, hogy lusta vagy, szerintem gyereke sincsen.
2021. szept. 6. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

A beszólókat tiltsd ki a lakásból addig, illetve ne mondd el nekik. Aki ennyire hülye, azzal nem érdemes megosztani magándolgokat.

Mellegleg a lehetö legjobb ötlet töled, így nem leszel folymatosan hullafáradt, ez neked is, a babának is meg a párodnak is csak elönyös. SÖT még akkor is megteheted, ha netán valami házimunka csúszik vagy elmarad, az egészséged fontosabb.

2021. szept. 6. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Páromnak egy rokona szólt be, hogy nem kéne gyerek mellett ennyit lustálkodni, mert ha már mászni meg szaladni fog akkor nem lesz időm ilyenekre, no meg szokjak hozzá, gyerek mellett felejtsem el az alvást. :(
2021. szept. 6. 08:18
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
A rokont küldd el a fenébe, törödjön a saját dolgával.
2021. szept. 6. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
A fiam most másfél éves, napi 1x alszik, 1,5-2 órát délbe, és igen, lefekszek vele Én is aludni. 🤷🏼‍♀️😊
2021. szept. 6. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!