Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ciki ha énis alszok, amikor a...

Ciki ha énis alszok, amikor a baba?

Figyelt kérdés

3 hetes a babám a nap nagy részében alszik.

Mikor alszik néha odabújok mellé és én is alszok 1-2 órát vele, ha minden itthoni teendőmmel kész vagyok, de az esetek 90%ban délre kész vagyok mindennel.

Nemrég beszóltak milyen lusta vagyok hogy anya létemre ennyit alszok az újszülöttemmel.

Szerintetek ha egy anya megteheti hogy napközben lepihen 1-2 órára az már gáz? 2-3 alkalommal kel a babám esténként, néha tényleg kicsit fáradtnak érzrm magam. Na de lusta is lennék?


2021. szept. 6. 07:31
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
De most még nem rohan. Mondd meg a rokonodnak, hogy keressen idősek otthonát, mert jobb ha nem szokja meg, hogy nincs ott.
2021. szept. 6. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Én gyerek nélkül is lefekszem néha, ha ráérek és nem sikerült túl sokat aludni éjszaka. De jó, hogy mondja. Ha gyerekem lesz, és már mászni fog, nem tehetem meg, úgyhogy ezért most se alhatok🙄🤦
2021. szept. 6. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
78%
Fiam fél éves. Ha akarnám se tudnám letenni aludni egyedül. Mindig cicin aludt el, ha elmozdulok mellőle felkel. Mivel még napi 3x alszik, így én is fekszek vele, napi 3x. Van, hogy alszok de van, hogy csak a telefont nyomkodom. Amíg egyedüli gyerek nem nagyon érdekel, hogy éppen fel lehetne sepregetni
2021. szept. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki egyáltalán. Irigyellek, hogy te tudsz aludni nappal, én sajnos képtelen voltam ellazulni olyankor. Így sokat voltam fáradt az elején.
2021. szept. 6. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
A fiam 2,5 éves koráig aludt délben. Hétvégente a férjemmel mi is aludtunk vele együtt egy-egy órát. Tök jó volt. Kit érdekel ki mit mond?
2021. szept. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy gáz. Mikor a fiam született én is lefeküdtem napközbe mert éjjel sokat volt fent. Most ő 1,5 éves a kicsi meg 1 honapos. Délutáni alvásba én is néha lefekszem mert hulla fáradtnak érzem magam, főleg ha előtte éjjel épp az egyik azért nem aludt mert jön a foga a másiknak meg fáj a hasa. Aki emiatt megszólna engem azt el is küldeném melegebb éghajlatra.
2021. szept. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

Kapaszkodj meg, én 6 hétig házimunkát sem fogok végezni!

Csak azzal fogok foglalkozni, hogy ellássam a babámat, és minden percet ki fogok használni az alvásra, pihenésre, fekvésre.

Tudatosan kicsi lakásba költöztünk, így a férjem napi max 20 percben tökéletesen rendben és tisztán tud tartani mindent, és minden kaját el fogunk fogadni, amit csak a nagyik feljánlanak (még akár a rendelés is szóbakerülhet, ha nincs kedve főzni a férjemnek).

Na ha valaki lusta akkor az én vagyok!

2021. szept. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

Embereknek mennyire fáj az élet, hogy ilyeneken lovagolnak...


Én mondtam előre férjemnek, hogyha a babánk éjszaka nem fog aludni, akkor én vállalom, hogy egész éjszaka fent vagyok vele az elején, de akkor átalszom azt az időt nap közben, amit a baba is. Takarítani csak annyira fogok, amennyire ez belefér, kaját meg rendelünk, ha nem főz senki.


És ez bárkinek fáj az első 1-2 hónapban, az így járt. Nekem nem célom szuper anyának lenni meg koffeinfüggővé válni, csak hohy elmondhassam, hogy én is beleszakadtam, milyen kva jó nekem... (?) Meghagyom a szenvedő szerepet másnak, nekem jó ez a lusta verzió is. :D

2021. szept. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Lassan 2 èves a gyerekem ès most is ledőlök aludni vele rendszeresen. Nem gàz. Aki szerint meg igen, ne aludjon gyerek mellett.
2021. szept. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
Ez tipikusan az a fajta ember, aki másokon vezeti le a frusztrációját. Most szültél, éjjel nem tudod kialudni magadat, teljesen rendben van, hogy nappal lepihensz. Én a mai napig van, hogy lepihenek a 8 hónaposommal(születése óta nem volt egy pihentető éjszakánk sem).
2021. szept. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!