Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek túlzok ha ennyi...

Szerintetek túlzok ha ennyi eljárásom van?

Figyelt kérdés
-ha megyünk egy szállodába és az ottani étteremnek szólok előre hogy terhes vagyok , figyeljenek a higiéniára,ételekre.

2021. szept. 6. 17:27
A kérdező szavazást indított:
Túlzol
Szerintem ez a normális
107 szavazat
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
*elvárásom
2021. szept. 6. 17:28
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
És miért nem mész olyan helyre, ahol alap, hogy odafigyelnek?
2021. szept. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Van olyan?
2021. szept. 6. 17:30
 4/26 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem erre akkor is figyeljenek, ha az ember nem terhes. 🤷🏻‍♀️
2021. szept. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
97%
Túlzol, nem a világ feladata hogy rád odafigyeljenek csak mert terhes vagy, hanem felnőtt emberként a tiéd. Másrészt meg nem kell putris szállodába menni és akkor ezt kérni sem kell mert jobb helyeken alap.
2021. szept. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
97%
Ettől nem fognak jobban figyelni. Ha aggódsz, főzz magadnak, csak az a biztos.
2021. szept. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
En már voltam olyan szállodában ahol koszos volt a fürdőkád,wc
2021. szept. 6. 17:45
 8/26 anonim ***** válasza:
97%
Melyik szálloda vallja be, hogy retkes a konyha és lejárt élelmiszerböl főznek? Irhatsz nekik nyugodtan maximum hülyének néznek. Az éttermi konyháknak rengeteg feltételnek kell megfelelni, ellenőrzik őket. És a nem terhes vendégek se akarnak ételmérgezést kapni, a hotel pedig nem akar botrányt, már csak emiatt is odafigyelnek.
2021. szept. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
96%
Inkább ne is tud, hogy mit gondolnak magukban. Ha eddig tiszta szállodába és étterembe jártál, akkor ezután se lesz gond, hogy terhes vagy. Ez inkább egy olyan figyeljenek rám, mert most én akarok lenni a világ közepe. Hidd el, nekik maximum egy hárpia leszel.
2021. szept. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Na de ha szállodába, étterembe mész, akkor vállalod ezt a kockázatot. Ha parás vagy, akkor ne menj ilyen helyekre, mert ha eddig nem érdekelte, ettől sem fogja őket érdekelni. Nem fogják a te tányérodat külön jobban elmosni és neked külön alapanyagból főzni vagy alaposabban kipucolni a vécédet... Valószínűleg az emailed el se jut addig a személyig, aki mosogat meg főz meg takarít. Maximum ha valami egyéni vállalkozós apartmanba mentek, akkor kapsz egy gratulációt. Miért hiszed, hogy egy levél változtat bármin és nem csak bólogatnak mosolyogva, miközben tök sértőnek érzik ezt az előzetes "bizalmat"?
2021. szept. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!