Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Terhesség előtt terhesvitamin?

Terhesség előtt terhesvitamin?

Figyelt kérdés

-oké hogy ajánlatos

De pl ha nincs szükségem vasra?

Nem lehet bajom tőle? Hiszen ezek a terhes vitaminok amikre rá van irva fogantatás előtti hónapokban is javasolt tele vannak olyan vitaminokkal amikre a nem terhes nőnek nincs szüksége. és ha hónapokig nem jön össze a baba nem egészséges szedni a vasat észbe világba.

Vélemények?

Ladeevit akartam szedni de a femibion 0ba nincs vas. Gondolom nem véletlen.


2021. szept. 7. 09:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nincs szükséged vasra? Olyan kiegyensúlyozottan eszel? Ha igen, teljesen felesleges bàrmit is szedni.
2021. szept. 7. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ajánlatos, de nem kötelező.

Ha tényleg olyan jó a vérképed (mert azért nézesd meg) akkor esetleg szedj csak folvasat. Azt biztosan mindenki ajánlja. De orvossal is beszélhetsz erről. Mert ugye oda is ajánlatos elmenni akár már a tervezéskor.

2021. szept. 7. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem rég voltam és nem vagyok vashiányos ergo ha valaki nem az annak nem kell plusz vas
2021. szept. 7. 10:11
 4/6 A kérdező kommentje:

Voltam nodokinal

Bármelyik készítmény megfelelő szerinte

Ennyit erről...

2021. szept. 7. 10:12
 5/6 anonim ***** válasza:
A baba egészsége szempontjából csak a folsav fontos, nincs benne semmi más ezen kívül, mint egy normál multivitaminban. A vastól meg nem kell félned, olyan rosszul szívódik fel, hogy az ilyen készítményekben lévő mennyiség mint a halottnak a csók, annyit ér.
2021. szept. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nem mai kérdés, de ha valaki idetévedne, neki írom: hibátlan a vérképem hála a jó égnek, de én szedtem előtte is. Engem megnyugtat :)
2022. aug. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!