Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Velem van a gond vagy más is...

Velem van a gond vagy más is volt így?

Figyelt kérdés

Nemrég töltöttem a 28-at és nem vágyom még az anyaságra.

Körülöttem folyton csak azt hallom,hogy mikor lesz már gyerekem.Kifutok az időből stb szokásos.Velem lehet a gond?Talán sosem akarok majd gyereket?Vagy ez majd jön magától?Persze mások előtt mondom,hogy igen,persze majd akarok de én úgy érzem nem vagyok felkészülve erre.

Párom nem bánná ha egy évesen belül várandós lennék de mivan ha nekem nem jön majd meg az a bizonyos érzés,hogy anya akarok lenni?

Én vagyok az önző,hogy nem vágyom arra amit elvárnak tőlem?



2021. szept. 10. 15:53
 1/3 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem bizonyos szintig mindenkiben megvan a kérdőjel, akár még várandósan is. Ha te nem szeretnél szíved joga. Inkább ne vállalj, mint hogy később mikor már ott lesz a gyerek bánd azt, hogy nem is akartad igazán és egy idegbeteg anya legyél. Csak ha fixen érzed, hogy nem tudod ilyen téren elkötelezni magad, akkor a pároddal minél előbb tudasd. Lehet ő ezt el is fogadja, ha pedig nem, akkor ideje más irányba mennetek.
2021. szept. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 paradicsom31 ***** válasza:
Kifutsz az időből? Hát, az én anyukám még 42 évesen is szült egy hugit. Ha még nem állsz készen, ne akarj babát a többiek nyomására. Majd ha már felkészült vagy a feladatra :)
2021. szept. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat😊

Hát ezaz,szerintem nincs későn 30 felett sem.

2021. szept. 13. 14:12

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!