Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Aki 1 éve vagy hamarabb...

Aki 1 éve vagy hamarabb szült, az hogyan védekezik? Mennyire nagy védekezés a megszakitasos módszer?

Figyelt kérdés

5 hónapos a fiam, szoptatok. Eddig csak megszakitassal védekezünk, de ezután is így tervezzük.

Mennyi az esélye a terhessegnek?

Nem tudjuk hogy akarunk e babát a jövőben, de ha becsuszna akkor örülnék. A férjem az más tészta. Rajong a fiaert de nem biztos hogy direktben vallalna meg egyet.

Én azért majd szeretnék egy másodikat, de jelen pillanatban úgy vagyok vele ha becsuszik akkor ok és örülünk ha nem akkor majd pár év múlva visszaterunk rá.

A fiam is "tervezessel" jött eleinte akkor is megszakitassal védekeztünk.


ápr. 26. 18:38
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
*már mint a fiam fogantatása előtt megszakitassal védekeztünk nem volt gond. Aztán mikor terveztük akkor hamar osszejott
ápr. 26. 18:39
 2/23 anonim ***** válasza:
94%
Minél tovább játszotok ilyen vakruletet, annál nagyobb lesz az esélye egy balesetnek. Másrészt terhesség-szülés után a hormonrendszer megváltozik, ami elötte volt, az nem biztos, hoyg utána is ugyanúgy müködik. Harmadszor meg ha a férjed nem akar másikat, akkor elég hülye ötlet.
ápr. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
25%
Több, mint 10 éve megszakítással védekezünk, plusz naptármódszer. Most, szülés után is ugyanígy védekezünk. Nekünk eddig bejött. A kisfiunk tervezett baba volt.
ápr. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
85%
Naptármódszer, megszakítás... :D És ezt felnőtt nők írják, nem 16-17 éves kamaszlányok, az az elkeserítő.
ápr. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
94%
Azt írod, ha becsúszik örültök, de közbe a férjed nem örülne, csak max te. Ez elég egyoldalú.
ápr. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
62%

Fogamzásgátlót szedek. Mert felelősségteljes felnőtt nő vagyok.

Nekem a "becsúszás" az az ultragáz kategória.

Amúgy ne csodálkozz, ha "becsúszik" azt majd apuka jól otthagy 2 gyerekkek.

ápr. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
79%
Nálunk a második baba megszakítással csúszott be, amikor a nagyobbik 1 éves volt. Habár nem terveztük, de örültünk neki, de most már rendesen védekezünk, mert nem akarom, hogy mèg egyszer megtörténjen
ápr. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Annak nincs értelme, hogy te reménykedsz, hogy becsúszik, a férjed meg reménykedik, hogy nem. Egyébként ezt évtizedekig is lehet játszani és csalódni minden hónapban, hogy nem jött a csoda. Meg persze összejöhet és akkor apuka majd benyögi, hogy ő nem hitte volna és ugye te sem akarod. Ennél sokkal jobb, ha megbeszéltek, ki mit szeretne. És nem gondolatolvasást vártok a másiktól.
ápr. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
90%
Sok értelme nincs, és idővel hazavágja a szexet is.
ápr. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
83%
Fogamzásgátlót szedek, egyetértek a hatossal. Ha így akarnám kijátszani a férjemet, aki nem akar második gyereket, én nem csodálkoznék, ha otthagyna.
ápr. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!