Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tényleg ennyire gáz ha csak...

Tényleg ennyire gáz ha csak egy gyereket akarok?

Figyelt kérdés
5 éves a fiam és még mindig úgy érzem, hogy semmi kedvem elölről kezdeni az egészet. Örülök, hogy végre nem beteges, van munkám. Nem hiányzik megint az éjszakázàs, altatàssal kínlódás stb. Egyre gyakrabban kérdezik, hogy mikor lesz már testvére. Terhességem felét is végig kellett feküdnöm, 3 évig egy éjszakát nem aludtunk végig, belegondolok is rosszul vagyok, hogy elölről kezdjem ezt megint, de közben mégis bánt, mert csak jó lenne neki is tesó.

#Kigyerek, gyerek,
2021. szept. 10. 16:56
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
10es válaszoló nagyon igazat írt
2021. szept. 10. 20:17
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Leírom én is a példám. Én akartam másodszor is gyereket, az első a reklámokban szereplő minta gyerek lett, így nagy kedvvel indultunk neki. Másodszor is egy mosolygós, nyugodt baba jutott, szuper szüléssel. De hogy aludni még kb 3 éves koráig nem fogok, az is biztos. 3 év van köztük, felváltva kelnek fel éjjel. Nappal a nagy oviban van, akkor takarítok és a kicsit nevelem, vagy ha a nagy beteg, akkor kettejüket tetelgetem és este pakolok magunk után. Lassan másfél éves a kicsi, már beszél, el tudnak játszani egymással, irtó édesek, de épp önveszélyes korszakában van, így továbbra sem tudok pihenni nappal. Munkába nem tudom, mikor térek vissza, mert matrica és ő nem elég érett szociálisan a bölcsire. Bömbölve meg nem adom be, ha már én akartam őt, ne szenvedjen miattam. A lényeg, hogy imádom őket, akartam őket, tényleg viszonylag problémamentesek, mégis hulla vagyok. Aki ezt nem akarja szívvel, lélekkel, az ne vágjon bele. A beleugató rokonoknak lehet sorban szülni, ha annyira azt akarják.
2021. szept. 11. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!