Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Férfiak: fiút vagy lányt...

Férfiak: fiút vagy lányt szerettetek volna elsőre?

Figyelt kérdés
2021. szept. 12. 09:58
A kérdező szavazást indított:
Lányt
Fiút
24 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Egészségeset. Az lett
2021. szept. 12. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%
Nem vagyok férfi, de a férjem nevében válaszolva: tök mindegy volt neki. Viszont az után, hogy az első gyerekünk fiú lett, a másodikat már remélte, hogy kislány lesz (bejött neki egyébként).
2021. szept. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
68%
Tényleg mindegy volt, csak egeszseges legyen, viszont így, hogy lány lett és már tudom, ez milyen, nagyon reménykedem, hogy újra kislanyunk lesz. Persze a fiunak is ugyanúgy örülni fogok.
2021. szept. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
92%
Fiút. Ha lett volna második akkor is fiút, ahogy én is. Szerencsére fiú lett.
2021. szept. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
49%
Nyilván őt is szerettük volna, de én tipikus fiús anyuka vagyok. Egyébként meg genteikailag kódolt, hogy minden férfi vágyik fiú utódra mivel nagyobb számban képes tovább szaporodni.
2021. szept. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
91%

6

De ostoba vagy...

2021. szept. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
91%
Nem igaz, hogy minden férfi vágyik fiúra.
2021. szept. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mindkettőnek örültem volna, de igazából lányt szerettem volna.

Az is lett, és nagyon boldog is vagyok.


2. vagy 3. gyereknek viszont tényleg örülnék egy fiúnak is.

Nem a további gyereknemzés végett, hanem azért, mert rengeteg fiús dologhoz értek, amit szívesebben tovább adnék.

Persze a lányomnak is sok mindent megtanítok, de azért pl. betonozni, az azért fiúnak való.

2021. szept. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!