Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kislányt szeretnénk a férjemme...

Kislányt szeretnénk a férjemmel. Volt valaki úgy h kislányt akart és fiú lett? Szerettétek ugyanúgy, nem számított h nem azt akartatok?

Figyelt kérdés
2018. febr. 11. 15:31
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
73%
Legfeljebb elcseréled valakivel, aki a lányának nem örül.
2018. febr. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
81%

Jézus!

Persze, mindenkinek van egy ellépzelése, h hány gyereket akar, meg milyen neműeket, de ettől nem köti feltételhez a szeretet feléjük.

Akinek ez meg fordul a fejében, h "mi lesz, ha nem fogom szeretni, mert nem az lett", az ne is vállaljon, mert ezek szerint magában sem biztos, ráadásul érhetik még meglepetések az életben, mert nagyon sokszor van, h elképzelünk vmit és nem úgy lesz.

2018. febr. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
65%
Nagyon kislányt akartam. Amikor kiderült hogy fiú, nem akartam elhinni, rengeteget sírtam. Ez kitartott a terhesség legvégéig. Ahogy megszületett elmúlt az egész és imádom a kisfiam, soha el nem cserélném egy lányra. Tökéletes a kisfiam és én is imádok fiús anyuka lenni.
2018. febr. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
52%
Akiben ez felmerül remélem nem vállal gyereket. A gyerek érdekébe ne. Az ilyen vegyen kutyát. Ott dönthet a nemérôl. De tényleg.
2018. febr. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
61%

Anyukam es apukam is fiut akartak soot.. mar ki is talaltak hogy Bencenek fognak hivni. Nem akartak megtudni csak a szuletesemnel hogy fiu vagyok e vagy lany. De annyira biztosak voltak benne hogy fiu leszek hogy megcsinaltak a szobat megvettek az osszes ruhat stb.stb. persze ezt mind fiusban. Mikor megszulettem eleg nagy volt a meglepodes a szuleim reszerol ugyanis lany lettem. Anyukam mondta hogy mikor ram nezett nem szamitott a nemem csak az hogy egeszseges vagyok. Na akkor gyors ujra tervezes reszukrol uj szoba uj cuccok. Ugyanugy szerettek es nem szamitott hogy fiut akartak. Nyugi vegul nem bence lettem😅😅😅😅

Ha nem is olyan nemu lesz mint varjatok hidd el nem fog szamitani

2018. febr. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
51%
Először nagyon kislanyra vágytam, annak is éreztem, kiderült, hogy fiú. Pár napig csalódott voltam, de aztan elkezdtem megszeretni a gondolatot. Persze imádtam a fiam első pillanattól kezdve. Második terhesség, megint nagyon lányra vágytam, de éreztem, hogy fiú lesz, az is lett. Nem voltam szomorú, de kis szomorúság azért végig volt bennem, hogy nekem sosem lesz lányom. Már megszületett, őt is imádom, mindketten tökéletesek ahogy vannak, de azt még mindig sajnálom, hogy nekem nem lesz lányom.
2018. febr. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
44%

Le leszek pontozva de remèlem neked tudok segiteni


Igen. Amikor 18 hetesen kiderült hogy teljesen biztosan kisfiú, 2 napig kicsit csalódott voltam. Amikor kérdezgettek nem tudtam kitörő örömmel mondani hogy kisfiú. Aztán ez el is múlt. Uzána már örömmel mondtam a nemét ha kèrdeztèk, 30 hetes uh-n meg beleszerettem ahogy megláttam a kis arcát. Azóta hihetetlen szerelem. Most 2,5 èves, milliószor mosolyogtam rajta hogy valaha nem örültem neki, és ugyanennyiszer adtam hálát hogy fiú. Most várjuk a tesót, nála már remèltem hogy ő is kisfiú is lesz, ès bejött. Nagyon örülök nekik, akkor is ha korábban kislányt akartam. Ne èrezd magad rosszul ha kicsit csalódott vagy. Itt fogsz kapni mindent, mert hogy kèpzeli valaki hogy jobban szeretne valamilyen nemű gyereket.

2018. febr. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
53%
Első lány lett, örültünk is, az volt az álom. Másodiknak fiú volt a cél, lány lett, amikor kiderült, kicsit lelombozódtam, de aztán kiderült, hogy lehet hogy beteg... akkor már mindegy volt számomra a neme, azon imádkoztam, jöjjön rendbe... mire megszületett, helyreállt odabent a dolog, ami ha nem állt volna helyre, rögtön műtétek sorával kezdte volna az életét. Akkor már eszembe sem jutott, hogy lány, hanem azon sírtam örömömben, hogy nem kell műteni. Amúgy születése után, amikor rám tették, szerelem lett rögtön, ő kellett a családba, nem véletlen jött mégis lánynak :)
2018. febr. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
33%
Ez mekkora már .. nem értem tényleg,hogy akiben ez felmerül miért is vállal gyereket .. Mikor anyukám engem várt 9 hónapon keresztül azt mondták fiú vagyok . Akkor jött a meglepetés mikor megszülettem . Most mi is nagyon kislányt szerettünk volna . 20 hetes uh n nem tudták biztosra mondani ,kb fél óra mulva beletörődtem ugyanis a nevekkel gondban voltunk ( páromnak szinte semmi nem tetszik) igy azon idegeskedtem ,hogy úristen mi lesz a neve szegénykémnek .. nem ezen pörögtem ,hogy lehet fiú és akkor már nem is fogom szeretni ... Viszont poénból már fogadások is köttettek a családban ,hogy akkor most kisfiú vagy kislány... még jó hogy hallgattam a megérzésemre ... egyedüli nyerted voltam mert kislány :D
2018. febr. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
61%
Én is mindig kislányt képzeltem magamnak, de ahogy megláttam az ultrahangon, hogy dobog a kis szíve már nem érdekelt semmi, csak hogy egészséges legyen. Imádom, hogy kisfiú. Másodiknál már nem is gondolkodom ezen egyáltalán, mindkettőnek örülni fogok.
2018. febr. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!