Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogyha exem nem...

Mit tegyek, hogyha exem nem engedi, hogy a fiam nálam aludjon, és nem engedi el velem sehova se, mert megcsaltam?

Figyelt kérdés
Kapcsolatunk alatt megcsaltam, de nem a gyerekkel kellene büntetnie. A láthatást nem akadályozza, nála találkozhatunk hétvégén, de nem vihetem el sehova. Egész nyáron nem vihettem el fagyizni se. 5 éves.
2021. szept. 12. 19:13
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Érvényesítsd a láthatást bíróságon! Felügyelt láthatást határoztak meg? Nem? Akkor tessék panaszt tenni, hogy a gyerekeddel lehess! Komolyan olyan életképtelenek az emberek..
2021. szept. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%
Bíróság megoldja ezt a kérdést. Mit gondolsz, anyuka miért nem tartja a gyerek számára bizzonságosnk a veled töltött időt? Ezt kellene végiggondolni.
2021. szept. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
41%
Gondolom anyuka nem akarja hogy rossz példát lásson a gyerek, és olyan legyen mint te
2021. szept. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
55%
3as, akkor anyuka idióta!
2021. szept. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha bíróságon meg van határozva hogy te igen is el viheted x napra vagy mondjuk minden 2. Hétvégén el viheted vagy bármi hasonló akkor jogod van hozzá és ezen mint írták a bíróságon tehetsz panaszt
2021. szept. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
4es, miért? mert nem akarja hogy a gyerek is olyan gerinctelen ösztönlény legyen mint kedves apuka?
2021. szept. 13. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
58%

"Mit gondolsz, anyuka miért nem tartja a gyerek számára bizzonságosnk a veled töltött időt? Ezt kellene végiggondolni."


Hm...Talan mert anyuka úgy van vele, ha megcsalta a pasi, akkor büntetést érdemel. A legjobb büntetés pedig az, ha a gyereket nem engedi. Az esetek 99,99%-ban a világon semmi baj nincs ám apukával, csak anyuka sértettsége dolgozik.

2021. szept. 13. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
36%
Azért vetettem fel, mert itt csak az egyik oldal véleményét látjuk. Igen, lehet, hogy csak bosszút akar állni, ez igaz, de azért ott a másik lehetőség is. Apukáról nem tudunk semmit, csak annyit, hogy megcsalta anyukát, amiből nem következik auzomazikusan , hogy jó apuka.
2021. szept. 13. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
49%

8!


De az sem következik a megcsalásból, hogy ne lenne jó apuka.

2021. szept. 13. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Kit érdekel? Lehet szr apuka is, de még az alkeszoknak is megadják a felügyelet nélküli láthatást, csak annak nem, aki nem beszámítható, magának vagy másoknak árthat! Amennyiben a bíróság megadta a felügyelet nélküli láthatást, be kell tartani! Egyébként aki küzd a gyerekeiért, az már nem olyan vészes az apasági skálán..
2021. szept. 13. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!