Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megakart verni a férjem mikor...

Megakart verni a férjem mikor elmondtam neki hogy terhes vagyok mert nem hiszi el hogy az ove a gyerek azthiszi megcsaltam. De én nem voltam massal. Nem tudom hogy mit csinaljak, megtartsam szerintetek? 24n

Figyelt kérdés
Elkezdtem sírni es azert nem vertmeg.Azota mar bocsanatot kert es mondta h nem csinal ilyet. De en attol felek h ha megszületik a gyerek nemfog rá hasonlitani megint azfogja mondani h nem az ove
2018. márc. 16. 20:16
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
85%
Ilyen pasinak valószínűleg nem tartanám meg a gyerekét és már régen ott hagytam volna.
2018. márc. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
84%
Persze tartsd meg, értelmes embereknek tűntök és tök jó hátteret tudtok nyújtani egy kisbabának. Pláne az apuka, na az aztán a férfiak netovábbja. Valószínűleg a gyámügy többször menne hozzátok mint a postás.
2018. márc. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
100%
A babát igen, a férjedet ne.
2018. márc. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
92%
Ne haragudj, hogy lehetsz ennyire buta?! Te komolyan szűlnél egy ilyen embernek aki terhesen majdnem megvert ? Szerinted ez jó ötlet ? Kitudja később milyen kirohanásai lesznek rád és a gyerekre nézve.
2018. márc. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
96%
A csaj se százas, összeillenek.
2018. márc. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
100%
A férjedet semmiképpen se tarsd meg. Ha csak nem akarsz te is egy lenni a bántalmazott feleségek körül. A babát én megtartanám és szépen kérném a gyerektartást.
2018. márc. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
93%

És hogyan lettél terhes?

Nem védekeztetek? Ha nem, akkor a férjed miért is lepődött meg ennyire, hogy terhes lettél.

Én nem szeretnék ilyen férjjel élni. És pláne nem lenne jó a gyereknek ilyen családban felnőni.

2018. márc. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
100%
Szegény baba...jó kilátások...
2018. márc. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:

#7 Gyógyszert szedtem

Még gondolkodom mit csinaljak

2018. márc. 16. 20:45
 10/33 anonim ***** válasza:
100%

Nem szokásom rögtön egy esetleírás után azt javasolni, hogy inkább menjen szét a párocska, de most komolyan:

Elmondod a férjednek, hogy terhes vagy és megakar verni, mert azt hiszi, hogy nem az övé....

Marha sokat kéne bizonyítania ezek után a férjemnek, hogy újra elnyerje a bizalmamat (hogy elhigyjem, hogy ép elméjű és nem fog bántani)

Én a helyedben minimum leülnék vele egy kiadós beszélgetésre.

Nagyon ritka az olyan, ahol egyszer megtörténik valami és az csak egyszeri dolog.

2018. márc. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!