Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Le mered írni ha megcsaltad a...

Le mered írni ha megcsaltad a férjed?

Figyelt kérdés
Ha igen,milyen volt,megtudta,megbántad?
2011. júl. 15. 23:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez a kettő nem fér össze. Nem tudnék tükörbe nézni, az másodlagos, hogy megtudná-e és mit szólna hozzá. Összetörném a szívét.
2011. júl. 16. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

még mindig én (első)

Egyszer azt álmodtam, hogy megcsaltam, és elmondtam neki, ő meg csak nézett, szomorúan. Sírva ébredtem, szó szerint potyogtak a könnyeim. Nyomorult érzés volt. Még hetek múlva is. Leginkább az, hogy VÉGÉRVÉNYESEN tönkretettem valamit...

2011. júl. 16. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Le merném irni, de nem tetem meg és nem is tudnám soha.A kapcsolatunk nagyon jó, 4 éve vagyunk házasok de ha nem lenne az akkor sem teném, az nem vezet sehova.Ha már semikép nem megy egy házaság akkor lépni kell tovább és nem megcsalni a társunkat.
2011. júl. 16. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
68%
Én miután elhatároztam, hogy ennek már úgyis vége, de még vele nem közöltem, akkor "csaltam meg". Nem vadidegennel, tudtam, milyen lesz az illetővel, mert egy régi kapcsolat volt. Igy nem is csalódtam. Inkább még jobban rádöbbentett, hogy nem akarok a férjemmel szexelni többet. Majd szét is költöztünk.
2011. júl. 16. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem fér bele ez nálunk. Nem tudom elképzelni, hogy a háta mögött megtennék ilyet. Meg nem is akarok mással lenni. Ha tönkremenne a kapcsolatunk, először elhagynám, utána keresnék mást.
2011. júl. 16. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Lemerem írni! Igen anno megcsaltam a férjem,de nem egyszeri kaland volt...fiatalon házasodtunk össze 18éves voltam,és hamar rájöttem nem kellett volna!Anyósom egy igazi sváb gonosz nő volt,a fiát úgy irányította ahogy kell.2évre rá megszületett a kisfiam,a férjem vállalkozó volt, alig volt pénzünk pedig munka volt rendesen,átjöttek hozzánk hogy mennyek dolgozni mert a fia nem tud engem eltartani,2éves volt a kisfiam mikor vissza mentem dolgozni,addig anyukám volt. Részemről kihűlt minden a férjem felé,felnőtt férfi az anya irányítja,hazudik orrba szájba,nagyon elegem lett,nem volt hova elmenjek,a szüleimhez nem akartam vissza menni.Eltelt így még egy év,és én nagyon kész voltam,az a mosolygós lány nagyon eltűnt,ott voltam 23évesen a boldogtalanságban.Egyszer csak nagyon elkezdet nekem csapni valaki a szelet,nem akartam ezzel foglalkozni,hisz házas vagyok,aztán elkezdtünk sokat beszélgetni,egyre többet,és munka után megvárt,elmentünk egyet fagyizni,akkor megcsókolt nem tudtam hova tenni a régen feltűnt érzést :) kértem vigyen haza.Pár nap múlva találkoztunk,és megtörtént... lelki ismeret furdalásom volt,ez a "kaland" több mint 1évig tartott,felemésztett a kétlaki élet a férjem,a kisfiam,és a szerető" kezdtem rosszul lenni,nem aludni,orvoshoz mentem,nyugtatót írt fel,azt szedtem,na onnantól már észrevehető volt a szüleim számára,hogy valami nem stimmel. Apukám mondta,elég lányom gyere haza.Ennek nincs értelme,én elfogadtam,nem akartam így élni.Elmondtam a férjemnek,hogy vessünk véget a házasságunknak,nem volt köztünk sex semmi,sírva könyörgött,hogy megváltozik,ne mennyünk el.Nem tudtam elhagyni,DE adtam neki 3hónapot,ha nem változik elmegyünk a fiammal ő már akkor 4éves volt.Nem változott,fogtam össze pakoltam és elmentem...

A "szeretőm"még megvolt fél évig,aztán elegem lett mindenből :) nyugalmat akartam. Rá 1évre találkoztam valakivel,olyan első látásra szerelem volt,ennek már több mint 7éve :) össze házasodtunk,és nemsokára megszületik a 2.közös gyermekünk,a nagy fiam 12éves elmúlt a volt anyósom ha megy a gyerek az apjához látogatóba,állandóan belerúg,nagyon gonosz egy nő...

A mostani párom anyukája egy angyal,mindenkinek ilyen anyóst kívánok :)32ves elmúltam,és vissza gondolva,nem bántam meg semmit,hisz ha az egyik nincs nincs a másik :)

Kicsit hosszúra sikerült... aki megvet az tegye,engem az nem érdekel,hisz az én életem!

Szerencsére az életem jóra fordult,szeretőre nincs szükségem,a férjemmel nagyon szeretjük egymást még mindig,remélem így is marad :)

2011. júl. 16. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
88%

Mi 20 éve vagyunk együtt a párommal, (csak együtt élünk), nem csaltam meg, de soha nem mondom azt, hogy soha.

Nem lehet tudni.

2011. júl. 16. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Igen, le merem írni.

Hogy milyen volt? Hát jó :) Azért csaltam meg a házastársamat, mert rossz volt a kapcsolatunk, szex alig-alig, és az is milyen... :( Jött egy férfi, aki kedves volt, vonzónak talált, a NŐ-t látta bennem. Pár hónapig tartott.

Megtudta a férjem, mert elmondtam neki.

Nem bántam meg.

2011. júl. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

A ferjemet nem csaltam meg, az exparomat viszont igen es le merem irni.

Nem rovid kapcsolat volt, hanem 5 evig voltunk egyutt.

Abszolut nem bantam meg, nem is titkoltam, csak nem beszeltunk rola. Mindketten hibasak voltunk:

2 ev utan szakitani kellett volna, egyutt eltunk, de en elkoltoztem tole, mert nem ugy ereztem mar magam, mintha kapcsolatban lennek. Az exem viszont abban bizott, hogy csak szorakozni akarok, egyszeruen nem engedte, hogy szakitsunk, fenntartottunk egy latszatkapcsolatot. A hetvegeket, vagy csak heti egy napot egyutt toltottunk, szex nem volt, csak bevasaroltam neki, foztem, kitakaritottam a lakasat, elmentunk kirandulni, vagy furdobe, talalkoztunk a rokonokkal, ismerosokkel, hogy lassak minden rendben van es ennyi.

Nekem az azt koveto harom evben egyebkent szinte mindig volt normal kapcsolatom is, volt hosszabb is, senki elott nem titkoloztam, elmondtam mindig, hogy mi a helyzet. Abszolut latszatkapcsolat volt. 5. ev vegen sikerult tenylegesen is szakitani, akkor mar sem sirassal, sem semmivel nem hagytam magam meggyozni.

Jol tettem, korabban kellett volna, bar nem gondolom, hogy barmit veszitettem.

2011. júl. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Igen,en megtettem,de nem azert,mert a ferjemmel nem jo.Csak kivancsi voltam milyen lehet massal.Kozos megegyezes volt,igy nem tudom,ha lehet megcsalasrol beszelni.
2011. júl. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!