Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Vannak itt olyan anyukák...

Vannak itt olyan anyukák akiket a párjuk megcsalta őket mikor még kicsike volt a gyerek? Gondolok itt 0-3éves gyerkőcökre.

Figyelt kérdés
Mi volt a megcsalás oka? Ti is hibásak voltatok benne? Hogyan alakultak a továbbiak?

2016. ápr. 9. 21:04
 1/3 A kérdező kommentje:
Kicsit furán tettem fel a kérdést, de értitek. :)
2016. ápr. 9. 21:06
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Igen,én.

Nem voltam hibás! Sőt senki sem hibás.Ha gond van akkor nem a félredugás a megoldás.Ő maga sem tudja miért tette,már 1 éves volt a gyerek,tehát nem frissen szültem,nem voltam elhanyagolt,szex is rendben volt,a baba is álomgyerek volt akivel semmi gond.Nem tudom miért csinálta.Szeretője volt.Még együtt vagyunk,de már nem szeretem,megölte bennem az érzéseket.Sajnálom őt,mert el fogom hagyni,már csak arra várok,hogy mehessek vissza dolgozni.Lett volna "jelentkező" is,de természetesen addig nem kezdek új kapcsolatba míg ezt nem zártam le.Nálatok mi volt?

2016. ápr. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Engem terhesség alatt csalt. Illetve előtte is már, s közben gyereket csinált nekem. 4es fél hós voltam amikor kiderült.
2016. ápr. 17. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!