Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek így beadhatom...

Szerintetek így beadhatom magamnak?

Figyelt kérdés
Holnapután kéne mennem UH-ra hogy megnézze a nőgyógyászom hogy van e peteérésem és betudjam adni a tüszőrepesztőt viszont most beteg lett a családja és nem doglozik, nem is elérhető. Ha magamtól így beadom baj nem lehet ugye? Másik nőgyógyász messze lenne és szerintem nem is tudna ilyen gyorsan fogadni.
2021. szept. 17. 11:23
 1/7 anonim ***** válasza:
55%
Én így hagynám ezt a hónapot.
2021. szept. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Már bevettem a Clostilbegytbol 3 szemet
2021. szept. 17. 11:51
 3/7 anonim ***** válasza:
Másik doki nem opció?
2021. szept. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
10%
Orvosi felügyelet nélkül nem terhelném a szervezetem ilyen komoly gyógyszerekkel. Akkor sem biztos, hogy beadhatod, ha a doki épp nem beteg, és meg tud vizsgálni. Ne kezdj magánakcióba
2021. szept. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
29%
Azért annyira nem lehet fontos, hogy muszáj ebben a hónapban teherbe esni...
2021. szept. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem muszáj, de nem bánnám mert csak úgy telnek a hónapok és nem akarom még az esélyt se megadni neki☺️
2021. szept. 17. 15:29
 7/7 anonim ***** válasza:
Inkább elcsesznél egy havi gyógyszert feleslegesen?
2021. szept. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!