Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Csak szerintem felelőtlen...

Csak szerintem felelőtlen viselkedés ez?

Figyelt kérdés

Mostanában elég sok olyan embert látok az interneten, akik nem csak, hogy az egész terhességüket közzéteszik, de a gyerek születése után is folytatják a folyamatos tartalom gyártást a kicsi mindennapjairól.

Szerintetek ez normális? Mármint, oké, mindenki azt posztol, amit akar, de az ilyen emberek nem tudnak előre gondolkodni? Borzalmasan sok rossz ember van az interneten, és ha az a gyerek egy kicsit nagyobb lesz, mit gondol majd ha meglátja a pelenkás fotóit valamelyik közösségi oldalon vagy youtube videóban?

Én nem tenném ezt a gyerekemmel. Még a legelismertebb hírességek sem pakolják tele az oldalaikat a gyerekeikkel, viszont vannak olyan influenszerek, akik az ébredéstől a lefekvésig mindent kiraknak. Aztán meg megsértődnek, ha valaki szól nekik, hogy ezt azért nem így kellene.

Mire jó ez nekik?



2021. szept. 19. 16:42
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
57%
Kihőbörögted magad, most menj higgadj le.
2021. szept. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Higgadt voltam a kérdés kiírása közben, bocsánat ha félreérthető a hangnemem, csak nem értem ezt a viselkedést. Valaki, aki ezt így csinálja, meg tudná indokolni, hogy ennek mi értelme?
2021. szept. 19. 16:52
 3/24 anonim ***** válasza:
85%

Az influknak ebből jön a pelenkáravaló,a civil meg feltétlen tudatni akarja mindenkivel,hogy az ő gyereke a legszebb.

Az én fiamról semmi nincs sehol. Múltkor úton voltam vele és talalkoztam egy ismerősömmel..azt se tudta,hogy van gyerek,pedig már egy éves múlt. Ez így is marad,majd lesz neki is egyszer oldala amin azt oszt meg amit akar.

2021. szept. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
89%
Ezek ebből akarnak megélni. USA-ban sokan már csak azért vállalnak még egy gyereket hogy legyen content a csatornára.
2021. szept. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
60%
Nehéz lehet úgy élni az életed, hogy napi rutinod másokat nézni és ítélkezni felettük. Erről mindenképp érdemes leszokni, mérgező.
2021. szept. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
72%
Van akinek fontosabb a pénz mint a család..
2021. szept. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
80%
JOGOS a kérdező felvetése. Egy kiskorú jogilag cselekvőképtelen személyt tesznek ki közösségi oldalakra. Nem tud tiltakozni. A pedofilok legnagyobb örömére sok ilyen van. Megtiltanám és büntetném is az ilyen posztokat.
2021. szept. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem borzasztó. Van egy youtube csatorna, The Herberts. Van insta oldaluk is. Amikor megszületett a gyerek csináltak neki saját insta oldalt. A babának.. és szinte minden nap raknak ki képet a gyerekről. A legborzasztóbb, hogy a most 4hónapos gyereket folyamatosan ültetik a jobb kép érdekében meg a kamerát kb az arcába nyomják a nap 24 órájában. Direkt lábra állítják, hogy látszódjon a hatszázadik kisruha.

Gondolom ők is bőven kapják a PR ajándékokat és a következő gyerek is csak piaci érték lesz a családban. Ha ebből meglehet élni, hát hajrá ha megengedi az értékrendjük.

2021. szept. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

#5, mikor említettem, hogy csinálnék ilyet? Csak tudod, amikor az ember már a tizedik ilyenbe fut bele, akkor jogosan fogalmazódik meg benne a kérdés, hogy miért? Vagy te mindennel egyet értesz, amit mások tesznek? Van, hogy megszeretek mondjuk egy videóst, aztán bekövetem instagramon, teherbe esik, és az egész oldala átfordul a gyerekéről készült igényes/igénytelen felvételek napi szintű 500 darabos feltöltésébe.

Csak azért írtam ki a kérdést, hogy lássam, a normál emberek mit gondolnak erről.

2021. szept. 19. 17:28
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Az ő életük, gyerekük, felelősségük.

A 8-hoz annyiban tudnék kapcsolódni, hogy Herbertsék engem is felhúznak, nem azzal, hogy kiteszik a babát, az az ő dolguk, hanem azzal, hogy mennyire felelőtlennek. Előtte Abbie egy tök szimpatikus nőnek tűnt, de mióta megvan a gyerek, már inkább bicskanyitogató. 11 hetesen erővel “járatták” a kislányt, majd odaírja, hogy “her first steps” 😃

2021. szept. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!