Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » A felelőtlen viselkedésből...

A felelőtlen viselkedésből bekövetkezett balesetek okozóit miért kellene sajnálnia bárkinek is?

Figyelt kérdés
A jogosítvány nélkül vagy esetleg szimplán csak a városban száguldozó őrültek balesetei miatt nem hiszem, hogy bárkinek is sajnálkoznia kellene. Kimondottan örömteli, ha más nem sérül az ámokfutás közben. Az pedig, ha a felelőtlen menősködő meghal, csak egy egyszerű esemény, a kockázatvállalás egy lehetséges kimenetele. A kockázat meg ugye a menőség alapja, tehát nincs mit szánakozni vagy sajnálkozni ezeken az eseteken.
2020. nov. 22. 15:06
 1/4 anonim ***** válasza:
76%
Sajnálni nem kell, de empatikus maradj, mert attól, hogy hibázott még egy ember álmokkal, célokkal, szerető családdal.
2020. nov. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
83%

Nem sajnálom őket.

Az tényleg zavaró, amikor a felelőtlen idiótából áldozattá váló szerencsétlenből akarnak mártírt csinálni

2020. nov. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
77%
Én se sajnálom őket, sőt örülök hogy egy közveszélyes hülyéből kevesebb van.
2020. nov. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

A családtagok, ismerősök bizony sajnálni fogják, bármekkora barom is volt. És én meg is értem őket, én is sajnálnám az áldozatot hasonló esetben.

Ismeretlen személy esetében meg én is örülök, hogy már nem fog velem szembe jönni a sávomban 150-nel.

2020. nov. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!