Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egyedülálló anyukák, mikortól...

Egyedülálló anyukák, mikortól nevelitek egyedül a gyermeteket, hogyan történt és mennyire nehéz, kijosztok a fizuból?

Figyelt kérdés
2021. szept. 20. 19:37
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

5 hónapos kora óta egyedül nevelem, de az apja egyáltalán nincs a képben, nem keresett sosem azóta.

Baromi nehéz, most már belejöttem úgy érzem,de így is nehéz. Amikor itt hagyott minket, azután nem sokkal derült ki, hogy ismét babát várok. Megcsalt a férjem és mimt kiderült már a gyerek születése előtt csalt, gondolom mivel tiltottak az együttléttől, ő pedig ezt nem bírta. Bevallotta nekem, hogy mi a helyzet, de a gyerekez imádja és fogja látogatni. Akkor ott voltam egyedül egy 5 hónapos babával, mellette egy másik babával a hasamban. 13 hónap van a két kislányom között. Most 2,5 és 3,5 évesek. Nagy szerencsém van, hogy jól keresek, ezért nem kell nélkülöznünk. Pontosabban az alap dolgokat megveszem stb., de nem kapnak minden héten egy játékot( ha lenne rá pénz se kapnánanak).

Ha több pénzünk lenne, nem hinném,hogy sokkal másabb lenne. Ezelőtt is vásároltam például hádában. Sokkal jobban esik megvenni valamit 1000 ft-ért, mint 4000-ért.

2021. szept. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Amikor sikerült végleg szétmenni a fiam apjától, utána simán kijöttünk a fizumból. Furcsa is volt, hogy marad hó végére. Apránként vissza tudtam törleszteni az elmaradásokat. Élveztem, hogy csak egy gyereket kellett eltartanom, nem még egy felnőttet is, aki élősködött, cigizett és bulizott. Persze dolgozni azt nem.
2021. szept. 21. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!