Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért van ez a komppal?

Miért van ez a komppal?

Figyelt kérdés
Hiába bizonyították hogy káros, sokan úgy vannak vele hogy nekik vagy xy gyerekének nem lett tőle baja ezért ők használják. Eszükbe se jut hogy attól az ő gyereküknek lehet tőle baja. Vagy hogy igenis van baja xy gyerekének is csak még nem látszik vagy másra fogják. Komolyan ennyire fontos az a komp? Miért? Mi jó benne ennyire hogy kockáztatnak?
2021. szept. 23. 11:55
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Ja és ugyan ez a kenguru és társai is
2021. szept. 23. 12:00
 2/15 anonim ***** válasza:
36%
A bébikomp, ha megfelelő fejlettségi szintnél, rövidebb időket tölt bent a baba, nem káros.
2021. szept. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
84%
Sokan nem olvasnak utána, csak veszik, mert a mariéknak is van... az anyák egy része buta, tájékozatlan.
2021. szept. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
97%

Régen a földbe is leásták a gyereket..

Amíg kapni lehet boltokban a marhaságokat, addig lesznek olyanok, akik megveszik, akkor is ha ma már 2 kattintással lehet tájékozódni egyértelműen kimutatott dolgokról.

2021. szept. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Az üzletek bevételt akarnak, amíg van aki megveszi nekik az jó. Sajnos nem mindenki olvas utána, hogy mi káros vagy esetleg nem segíti a gyerek fejlődését, hanem bemegy a boltba és a baba szóval nagyon sok mindent el lehet adni,nnagyon drágán. Ezt használják ki az üzletek. Ez is csak a pénzről szól.
2021. szept. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Az a baj sokszor látom hogy anyuka tudja hogy káros de azt mondja hogy jajj hát nekem se lett tőle bajom és megveszi.
2021. szept. 23. 12:42
 7/15 anonim ***** válasza:
90%

Jah, nekem se lett bajom abból, hogy vertek otthon, akkor tök oké h én is verem a gyereket?

Borzalmas hogyan gondolkoznak egyesek...

2021. szept. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyik ismerősöm azt mondta, azért vettek a gyereknek, hogy amíg benne van, könnyebben tudja végezni a házimunkát. Tudta, hogy káros, mert mondta neki a védőnő, de nem érdekelte. A gyerek már 2,5 éves (eddig) teljesen egészséges és időben elkezdett járni (1 évesen). Nem tudom, csak szerencséjük volt, vagy esetleg később is mutatkozhat vmi féle rendellenesség.
2021. szept. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
73%

Annyira szomorú, amikor a házimunka fontosabb egy apró gyereknél.

Nagyon sokan félretolják a gyereket, hogy takarítsanak inkább... még ringató gépet is lehet kapni (az nem káros, csak szomorú- 100ezer forint, úgyhogy aki megveszi biztos nem arra használja, hogy belerakja a gyereket 10 percre pár naponta, amíg tényleg valami fontos dolga van)...

2021. szept. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
78%
Nekem ez egy kategória a fonott rácsvédővel, meg úgy általánban a rácsvédővel. Köztudottan fulladás veszélyes, mégis árulják és mégis megveszik, mert divat. persze a legtöbb gyerek nem fullad meg, de én tuti nem kockáztatnám, hogy pont az enyém kerüljön bele a statisztikába. Ugyan ez a komppal. nem minden gyereknek lesz gondja belőle, de a fene se kisérletezik.
2021. szept. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!