Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Teneg igaz az,hogy általában...

Teneg igaz az,hogy általában az első szülött lesz szebb baba ?

Figyelt kérdés

2021. szept. 23. 16:54
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
47 szavazat
 1/5 A kérdező kommentje:
*Tényleg
2021. szept. 23. 16:54
 2/5 anonim válasza:
100%

Szerintem nem. Ha megnézed pl Jonas Brothers születési sorrend:

Kevin, Joe, Nick, Frankie


Közöttük Nicket tartották a leghelyesebbnek.


Bocsi a hülye a példáért de elsőre ez jutott eszembe

2021. szept. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Az első szülött lányom kopasz, foltos arcú, nyüzöge újszülött volt (természetesen így is imádtam és csodáltam minden porcikáját), a kisebb lányom ezzel szemben kisimult, szép színű hajas babaként jött a világra. Mindkettő császáros volt, egyikkel sem vajúdtam sokat.


2-3 éves korukban nagyon hasonlítottak. Most 7 és 4,5 évesek, mindketten nagyon szépek, de teljesen más karakterek.

2021. szept. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Barátaink elsőszülött lánya teljesen átlagos. A második lány meg egyszerűen gyönyörű. Hosszú gyűrűgöndör szőke haj, különleges szemek (két árnyalat van a szemébe, zöld és égszínkék). Magas, vékony tényleg nagyon szép. Szóval nem, nem mindig az elsőszülött a szebb.
2021. szept. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ez kiszámíthatatlan. Ismerős három testvérből legidősebb átlagos, középső csúnyácska, legkisebb gyönyörű, pedig fiú. És még okos, meg jó természetű is.
2021. szept. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!