Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha július legelején voltam...

Ha július legelején voltam teljes kivizsgáláson( vérvétel) ami jó eredményt mutatott, (akkor még nem voltam terhes) akkor minek kell mennem újra, most szeptember végén? (Terhesség alatt)

Figyelt kérdés

2021. szept. 28. 08:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A terhesség sok mindent megváltoztathat
2021. szept. 28. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha jól emlékszem, akkor 5x kellett mennem vérvételre, pedig semmi bajom nem volt. Egyik mondjuk szülés után volt. Hemoglobin szintet pl. biztos hogy figyelik.
2021. szept. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
82%
Bocs, de ezt komolyan kérdezed?
2021. szept. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
70%
Most azt kérdezed, miért kell elmenni az első trimeszteri laborba, ha idén már voltál vérvételen? Azért, mert a terhesség alatt megváltozhatnak az értékek. Sőt, a második és harmadik trimeszterben is kell menni.
2021. szept. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!