Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen nálatok a családi...

Milyen nálatok a családi élet, ha 2 éves vagy annál fiatalabb gyerek is van a háznál?

Figyelt kérdés
2011. jún. 16. 16:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Zajos, pörgős, fárasztó,

11 és 2 éves gyerekek mellett

2011. jún. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%

Ket gyerek van, 2 es fel eves es masfel eves.

Hangosak vagyunk, neha kaosz van, neha nyugalom, sok nevetes, sok visitas, hiszti is elofordul. Utobbi nem csak a gyerekeknel, idonkent nalam is, de a ferjemnel is.

Konkretan mire vagy kivancsi?

Nalunk egyebkent fix napirend van (mindenkire), ezert nincs allandoan kaosz.

Ha a ferjemmel kapcsolatos csaladi eletre vagy kivancsi, akkor az jo, mert teljes mertekben munka- es orommegosztas van, valamint kettesben is jok vagyunk. En tudatosan ahhoz szoktattam a gyerekeket, nagyszuloket, hogy tudjanak egymassal mit kezdeni, igy nalunk rendszeres a kettesben torteno romantikus, vagy eppen bulizos kimozdulas.

2011. jún. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk van egy 3 éves és egy 9 hós baba.Olyanok vagyunk mint egy olasz család.Hangosak vagyunk, kiabálunk.A férjem nem, csak én a gyerkőccel, mert most éli hisztis, nem fogadok szót korszakát.Szeretem én is jól beosztani az időt, ami nem mindig jön össze.Mi a férjemmel nem szoktunk menni bulizni, örülünk hogy beesünk az ágyba.Persze ha elmegyünk valahova van kire bízni a gyerekeket.Tesómnak is van egy 4 éves és egy 1,5 éves gyerkőce.Ha ők is nálunk vannak akkor aztán.........:-)

Elég zajos család vagyunk.Nem az a nyugodt fajta.

2011. jún. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

3 gyermekem van, 12 éves, 4 éves, 1,5 éves.

Vannak meglepően nyugis napok, de általában a nagyot nyúzza a középső, a kicsi inkább félrevonul. Vagy ha a nagy magában szeretne lenni, akkor a középső szaladgál a kicsivel, aki most tanult meg fogócskázni.

Többségében hangos, nevetős, szaladgálós, zajos napjaink vannak, de mi a férjemmel a legnagyobb zsivaj közepén is úgy beszélgetünk mintha halálos csend venne körül minket. :)

Viszont vannak kiborító napok, mikor mindenki nyűgös, hisztis és akkor hamar hisztis leszek én is. Ez ritkább és ilyenkor ha már nem bírom, berakom őket az autóba és elmegyünk apához. 10 percre dolgozik tőlünk, mobil, így mikor elmegyünk hozzá, elugrunk vásárolni, beszélgetünk stb...és kizökkenek a gyerekek is, újra jó lesz minden.

2011. jún. 17. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
:)Vidám,boldog,hangos,:) a házunk minden szegletében található egy játék :) vagy annak egy darabja.:)Teljes-értékű családtagunk lett,"Masa"a mosógép!Vannak harmonikus,gördülékeny napok és néha egy- egy kabaréba illő is!Fárasztó,de nagyon nagyon jó!egy majdnem 3 éves és egy 7 hónapos kisfiúnk van.
2011. jún. 22. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Halk, fitt, beszédes, nem vagyunk mindig otthon. (:

5 hetes kislányom kelt minket kb. 5 körül, 8-kor megyünk sétálni, közben a pici alszik egy nagyot, 10-11 között babám eszik, délután alvás, amikor párom hazaér (kb. 4 körül) még valamilyen közös programot kitalálunk, 6-kor vacsi, utána pici fürdetése, altatása, utána párommalmég kicsit fent vagyunk és 10 körül alvás van. Éjjel kb. 2-szer van szopizás. (:

2011. jún. 22. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Van hogy csendes, van hogy zajos, de általában jókedvű, boldog. 2,5 éves múlt a lányom és 10 hósak az ikerfiaim. A fiúk elég hangosak akár örömükben, akár ha sírnak, lányom is kezdi átvenni tőlük. :-(

Nagyon utánozza őket, remélem már sokat nem akar visszafejlődni. Ősztől ovi, talán kicsit nyugisabb lesz itthon. Bár akkor meg majd elindulnak a fiúk, úgyhogy.....

Napirend van, sokszor azért hogy legyen mit felrúgni. :-)

2011. jún. 23. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
57%

Nálunk 3 gyerek van, de nem nevezném zajosnak, olaszosnak, káosz sincs, nem kiabálok én sem. Inkább vidám, kiegyensúlyozott. Sokszor pörgősnek nevezhető a gyerekek programjai miatt. Csöndes addig, amíg a pici alszik :)

Nyugis, de nem unalmas egyetlen percig sem :) Pörgős-nyugis hogy lehet egyszerre, nem is értem? Pedig ilyen :)

2011. jún. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!