Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Melyik hordozó vált be amit...

Melyik hordozó vált be amit nem kell kötözgetni?

Figyelt kérdés

2hós a kisfiam. Van egy nandu kendőm, de macera ha csak 5percre kéne amíg kimegyek a nagy elé vele a buszra. Vagy ha átugrom a 100mre lévő boltba.


Nézegettem a maraya és a többi csatos és félig csatosas hordozót is. De nem tudom melyiket rendeljen ugyanis nem vagyok nádszál és nem tudom melyik lenne jó. Akinek van megírná milyen és mennyit enged.

Én kb 46-48as ruhát hordok.

Előre is köszönöm.


2021. okt. 3. 14:41
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

2 hónapost még ne akarj csatosba tenni, összecsúszna benne (tapasztalat).

Karikás kendő pont jó az ilyen 5 percekre, sokkal gyorsabb felvenni, mint a hosszút, mert ha egyszer befűződ a karikába, csak bele kell bújni és kicsit meghúzni. A félcsatost is hosszabb megkötni ennél.

2021. okt. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Karikás kicsit gyorsabb, mint a hosszú kendő. Ilyen.picinek semmiképp nem egészséges a csatos. Az majd akkor ha már tud ülni.
2021. okt. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Caboo Close. Első naptòl azt hasznaltuk, mìg ki nem nőtte. Bena vagyok a kötözgetèshez.
2021. okt. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
3as és nekem is jó lenne. 48as mérettel?
2021. okt. 3. 18:31
 5/10 anonim ***** válasza:

Megkötős kendőre én sem vállalkoztam, így nálunk ezek az eszközök voltak:

0-5 hó: karikás kendő (Gremese)

5-10 hó: mei tai (Liliputi)

10+ hó: csatos (Babóca)


Amit már nem használtunk, azt eladtam, így nem volt nagy beruhazas, viszont mindig a korának megfelelőt tudtam használni. Egyébként mind közül a mei tai volt a kedvencem, pedig ott azért a pantokat meg kell kötni, de még azzal együtt is pofon egyszerű, a férjem is pillanatok alatt megtanulta, sőt, háton megkötni már ő tanított meg engem.

Nem volt semmi gond a mérettel sem, 46-os volt a ruhaméretem, amikor ezeket használtuk.

2021. okt. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Close Caboo, bármilyen szövött karikás. :)
2021. okt. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
48-as mèrethez nem tudom jò-e. Tudsz valakitől kölcsön kèrni kipròbàlni?
2021. okt. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Egy kendős csatosom van, kokadi. De van ilyen a fidellának is pl. 2 hónaposan már simán használtam a lányommal és még most 16 hósan is jó.
2021. okt. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
53%
Manduca XT. Állítható a háta és a terpesze, így egészen kiskortól használható. Cserébe drága mint az állat.
2021. okt. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
53%
Liliputi rugalmasat még a férjem is meg tudott kötni kívül zsebes technikával és ennyi idősen abba volt a legegyszerűbb tenni. A szövött kendő tényleg nagy gyakorlatot igényel. Nem egyszer kaptam agyvérzést mire sikerült normálisan megkötnöm. De azt már később, 3-4 hónapos kortól használtuk.
2021. okt. 4. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!