Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hordozó után milyen kategóriáj...

Scream85 kérdése:

Hordozó után milyen kategóriájú autósülést vennétek?

Figyelt kérdés

Igazából a 9-36kg-os kategóriát (vagy a 9-25kg) nézegettük. Sajnos azt nem engedhetjük meg hogy minden kategóriát végig lépcsőzzünk és mondjuk 1-2 évente újat vegyünk, így fontos hogy minél tovább használhassuk. Viszont vannak akik szerint tökéletesen jó ez a tágabb kategória, vannak akik ellenzik.


Szóval érdekelne mindkét oldal véleménye,tapasztalata...akik használták és meg voltak elégedve vele, illetve akinek nem jött be.

Szívesen fogadok márka és kategória ajánlást is hogy kinek melyik jött be?


2018. okt. 14. 20:16
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Mivel mindkét oldal véleménye érdekel, ezért írok. Én is tágabb kategóriát szerettem volna, elmentem gyerekestől a Brendonba, mert ott nagy a kínálat, és beleültettem párba a fiamat. A tágabb kategória üléseiben "lötyögött" a gyerek. (Bár az én fiam vékony alkatú.) Én 9-18-asat vettem neki végül. Most nemrég emeltem max magasságba a fejrészt, szerintem minimum egy fél évet bír még. Jelenleg 3 éves a fiam.

Menj el egy olyan üzletbe, ahol sok ülés van, próbáljátok ki őket, és az alapján dönts szerintem.

Mi Römert vettünk. Cybexszel szemeztem még, de a haspajzsot próba alatt sem tűrte el a gyerek. Meg állítólag ha fejreáll az autó, kicsúszhat belőle, bár ezt csak utólag olvastam.

2018. okt. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi a hordozó után 9-36-os Cybex pallast vettünk, szereti a gyerek, 9 hónapos korában kezdte használni, lassan 5 éves, teljesen jó, huzatát mostuk párszor.
2018. okt. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0-18-as Besafe-ülni van. Fontos volt, hogy még ne kelljen menetiránynak fordítanom a gyereket. Ha elalszik még ebben is összetöpped. Egyébként a 4 éves unokatesót is szállítottam már benne, ugyanúgy háttal, kényelmesen elfér. Mindkét gyerek átlagos magasságú, testsúlyú. Kisfiam 10 hónaposan került át a hordozóból. Még elférne benne, de télen vastag ruhában már szűkös lenne, mégha a hosszával nincs is baj.
2018. okt. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0-18-ast vettem utána, aztán jött csak a 9-36-os.
2018. okt. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

9-18 ast , a masikban olyan kis elveszettnek tunt 10 honaposan mikor kinotte a hordozot.

De szerintem attól is függ, mennyit használjátok, mi nagyon ritkán kb. havi egyszer És akkor sem nagy távolságra.

2018. okt. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
31%
Mekkora a gyerek? 1,5 éves korig legalább háttal kell utaznia. Fiam 2 éves kiráig hordozóban utazott. Után 9-35re váltottunk. Cybex pallas2re. Azóta azt használjuk, most 7 éves.
2018. okt. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az én gyerekem 8 hónaposan érte el a 9 kilót (a hordozó 0-9 kilós volt) de stabilan csak később ült, így 0-18 kilósat kapott. Nekem a 9-36 kilós amúgy is olyan hatalmasnak tűnt.. de igen, a 0-18 kilósat lecseréltük 2 éves korában, mert a lába nem fért el kényelmesen. Ugye ilyen kagylós ülés volt. 18 kiló közelében nem volt még a gyerek. Na akkor már 9-36 kilósat vettünk és jó, hogy ezt nem kell lecserélni 1-2 év múlva...
2018. okt. 14. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

hordozo utan 0-25 kilosat vettunk.

10 hos volt a gyerkoc,igy fonots volt,hogy hattal is lehessen kotni,de az is fontos volt,hogy ne kelljen hamar cserelni.

most 2,5 eves 100cm es 16,5kilo.nyaron meg hattal bekotve utazott,csak nemreg forditottuk meg.

espiro delta tipusu ules egyebkent.

2018. okt. 15. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszát, ment a zöld kéz :)
2018. okt. 15. 09:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!