Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha örökölt vagyonból élek, a...

Ha örökölt vagyonból élek, a barátnőm pedig még egyetemista, akkor elveszik a gyerekünket?

Figyelt kérdés
Én 24 éves vagyok, a barátnőm pedig 22, és felmerült bennem, ha véletlenül teherbe esne, én semmi esetre sem szeretném elvetetni (azt tudom, hogy ő sem). Egyetemet végzett, három idegen nyelven beszélő férfi vagyok, egész egyszerűen nem találok olyan állást, ami kellőképpen tetszene (konzulátus, nagykövetség, minisztérium), az anyagi helyzet pedig nem késztet arra, hogy bármilyen munkát elvállaljak. Ha a lakhatási körülmények és a bankszámlaegyenleg rendben van, de havi pénzáramom nincsen jövedelem formájában, akkor a gyámügy elveheti születés után a gyereket?
2021. okt. 10. 01:18
 1/10 anonim ***** válasza:
97%

Nem, nem veszik el.

Viszont ha gyereket tervez az ember, akkor kell valami hosszabb távú terv, hogy miből is fogja eltartani az ember, gondolom azért annyi pénzed nincs, hogy egy 3 fős családot eltarts 18 évig.


Amúgy a neked kellőképpen tetsző munkák tipikusan nem pályakezdő, első munkahelyek, általában 5-10 év máshol szerzett tapasztalat kell hozzá. Ha most nem vesznek fel, akkor 5 év múlva sem fognak 0 tapasztalattal!


Azt már csak halkan jegyzem meg, hogy ha valóban akkora vagyonon ülsz, mint ahogy leírtad, akkor hogy nincs passzív bevételed? Csak áll több 10 millió egy folyószámlán?

2021. okt. 10. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%
Amit leírtál az megmutatja, hogy milyen gyerek vagy még. Nem kell oda gyerek még vagy 20 évig
2021. okt. 10. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
annyi természetesen nincs, hogy 3 főt eltartsak 18 évig, kényelmesen 5 évet mondanék, de én tényleg egyből elmennék dolgozni, ha olyan helyre mehetnék, ahol érdekes a munka és lehet használni az orosz nyelvet. Egy lakásból jön passzív jövedelem, de ez csak egy kis zuglói lakás. a lényeg, hogy nem veszik el, köszönöm a választ.
2021. okt. 10. 02:35
 4/10 anonim válasza:
94%

KAMU!


Egyetemi diplomával, és 3 nyelvtudással, azonnal felvesz a sereg, a rendőrség, vagy bármelyik nemzetbiztonsági ügynökség.

2021. okt. 10. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha örököltél miért nem fekteted be??? Miért kell felélni? 😁
2021. okt. 10. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
94%
Három fiatalt ismerek (agrármin, minelnökség, unokaöcsém bevándorlási hivatal), már diákként dolgoztak a jelenlegi helyükön. Nem is akarsz dolgozni. És mivel tovább vársz, annak kisebb eséllyel fogsz. Szerinted hova kell, aki évekig otthon lébecol?
2021. okt. 10. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
84%
Napi kamu
2021. okt. 10. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
nem vehetik el anyagi korulmenyekre hivatkozva a gyereket, viszont ilyen mentalitassal es hatterrel egyelore semmikeppen ne vallaljatok gyereket, az o erdekeben
2021. okt. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kamu
2021. okt. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem szeretnénk gyereket! Csak ha mégis bekövetkezik, akkor tisztában szeretnék lenni a következményekkel.
2021. okt. 29. 16:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!