Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Lelkileg hogy viseltétek az...

Lelkileg hogy viseltétek az első szülés utàni heteket?

Figyelt kérdés
2 hetes kisbabám van, szegénykém hasfájós, ezzel kínlódunk, próbálgatunk mindent, de kínlódik nagyon. Engem is megvisel, hogy nem tudok rajta segiteni, és azt gondolom, hogy ez miatt nem fog engem szeretni, vagy megbánta h pont én vagyok az anyukája, egy csőd tömeg.
2021. okt. 12. 12:19
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
75%
Nagyon nehezen és nem csak az első heteket, hanem az első 1 évet...
2021. okt. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
21%

Igazából ezt leírjátok de azt nem meritek bevallani, h hülyeség volt gyereket vállalni.

Ilyenkor már jön a duma, h na jó azért szeretjük, szép dolog stb. De amikor konkrétan el kell mondani az érzéseket akkor kiderül, h rohadtul rosszabb lett az életetek. Igaz?

2022. okt. 10. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
79%

Na egy gyerekmentes aki önigazolást keres hogy mennyire jó döntést hozott :)

3as válaszoló vagyok, azóta eltelt 1 év. Habár az eleje nehéz volt, mostanra teljesen más. A legjobb döntés volt gyereket vállalni, imádom a fiamat, és hamarosan vállaljuk a következőt. Az a sok rossz érzés amit leírtam csak néhány hétig tartott, és a hormonok miatt teljesen normális reakció volt. Felesleges volt ideböfögnöd ezt a kárörvendést, én pl boldog vagyok, és nem lett szarabb az életem :)

2022. okt. 11. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
24%

Vállaljátok mi a Babaváró miatt.

Ezek önámítások. Nyilván egy nárcisztikus, önámitó szülő nem képes rendes embert nevelni.

A párod meg, h kit intézget melletted az hagyjuk.

Légyeg, h utálod a munkád és megint 2 évig nem kell majd melóznod és a Babaváró kedvezmény is meglesz.

Az meg, h szarul vagy nem számít, amikor bármikor kiírhatod, h imádod és minden jó.

🤡🤡🤡

Van gyerekem amúgy de, csak úgy vállatuk be, h 50/50%ba csináltunk mindent a párommal a legelejétől, plusz van segítség, plusz nem volt szükségünk Babaváróra meg ilyenek.

Nekem pszichológus az egyik diplomám, páromnak meg orvos de vállalkozásban dolgozik más gazdasági területen. De más esetben nyilvánvalóan szar lett volna az egész de nem is hazudtam volna, h nem az, hát látom, h rommá vannak menve a kapcsolatok, emberek a gyerek után és csak a hazudozás megy, h jaj de jó.

2022. okt. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

14.-nek nagyon becsípődött a babaváró. 🙊🤦🏼‍♀️

szó se volt róla sehol sem, ti nem kaptátok meg vagy mi? 🤡🤡🤡

2022. okt. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
14 te nem pszichológus vagy, viszont neked szükséged lenne egyre az biztos :D szerintem sürgősen kérj időpontot
2022. okt. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
14: ilyen ember, ilyen stílussal ne legyen pszichológus, ha még az is (amit kötve hiszek).
2022. okt. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

13as!

Sziaa! Hogy vagytok? Nekem annyira valtozo, és mostanaban újra olyan szarul vagyok :D annyira szornyen eszik a gyermekem és ez leterhel idegileg, mert már nem tudom mit tegyek h a kedvében járjak :D és most jött meg először a menstruaciom is :D mostanaban egyre tobbet érzem hogy mindent rosszul csinálok és felek attól h nem tudom boldoggà tenni a gyermekem…

2022. okt. 14. 21:18
 19/19 anonim ***** válasza:
11es vagyok. Tapasztalatból mondom, hogy menj pszichológushoz! Olyat keress, akik klinikai szakpszichológus. Rengeteget tud segíteni, de csak az igazán jó. Amit leírsz, az magától nem fog elmúlni, mert a múltadból, a családodból hozod. Ezeket a sémákat felül kell írni,
2022. okt. 15. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!