Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Óvodás gyermeked reggeli...

Óvodás gyermeked reggeli indulás előtt mennyivel kelted?Tud már enni akkor? Éhgyomorra beadod neki a vitaminokat?

Figyelt kérdés
Kislányom felkelés után tejet vagy kakaót iszik. Nem éhes még ovi előtt. Kb 1 órával előbb keltem,pont el tudunk készülni. Béres cseppet,cebion cseppet kellene neki adnom de nem tudom adhatom - e úgy hogy csak tej van a gyomrában.
2021. okt. 13. 06:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A Béresre emlékeim szerint rá is van írva, hogy tejjel nem javasolt bevenni.
2021. okt. 13. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy órával kelt korábban. Nem szedett vitamint.
2021. okt. 13. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%

7.30-kor keltem, 8-8.15-kor indulunk el, 8.30-tól van reggeli/tízórai az oviban.

Ugyanígy tejet kap itthon, mert nem nagy étvágyú. ActivalKidet kap reggelente. (Látom, a Bérest nem javasolják tejjel, tedd át akkor vacsora időszakára esetleg.)

2021. okt. 13. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
84%
06:30 körül kel, de nála elég körülményes a dolog, sokszor hiszti van, meg nehezen indulunk el. Legkésőbb 07:30-ra ott vagyunk, 07:45-kor reggeliznek. Itthon nem eszik, a vitaminokat délután kapja meg.
2021. okt. 13. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nálunk csak tízórai van az óvodában,így muszáj ennie valamit. 6:45kor kel, 7től reggelizik (ivójoghurt,gyümölcspüré, pogácsa... ilyesmi). 7:30tól oviban van.

Vitamint délután adok neki.

2021. okt. 13. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

7:15-kor keltem, elkészül, utána valamit mindig eszik/iszik, 8-ra ott vagyunk az oviban, tízórai 9-től van.

Ivójoghurt, joghurt, kifli, pogácsa, egy gyors szendvics, de ha hamarabb kel, több időnk van és nagyon éhes, akkor rántotta, melegszendvics. A lényeg, hogy ne teljesen üres hassal menjen, mert akkor nagyon éhes lesz 9-ig. Induláskor még a kezébe adok egy gumi vitamint, a többit (cebion, d vitamin) délután/estefelé adom neki.

2021. okt. 13. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

6:30-kor keltem (van, hogy kel magától), 7:15-kor indulunk, az ovi 5 percre van gyalog. Ahogy kinyitja a szemét, az az első szava, hogy éhes, úgyhogy reggelizik itthon. De ő idén már nagycsoportos, nem volt ez mindig így. Tavaly pl. még semmit nem kért itthon, max tejet, viszont az oviban éhes volt már, tízórai fél 9-kor van náluk, az meg sok idő lett volna éhesen, úgyhogy tavaly még úgy csináltuk, hogy oviba menet megevett egy pogácsát, akkor már szívesen megette.

Vitamint mindig este kap, vacsoránál.

2021. okt. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!