Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 14 hetes kismamák hogy vagytok...

14 hetes kismamák hogy vagytok, milyen tüneteitek vannak?

Figyelt kérdés

Nekem még mindig nem múlt el a reggeli rosszul lét,de szerencsére már csak reggelente kínoz.Néha szúró fájdalmat is érzek de szerencsére nem erős és nem tárt sokáig

Írjatok köszi



#terhesség #reggeli rosszul lét
2020. ápr. 26. 09:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Tavaly voltam terhes, de emlékszem ilyenkor kezdett elmúlni a rosszullét, és kezdett nagyon jó érzés lenni a terhesség, a 2. trimeszter volt a legjobb :) a 14. héten ittam újra kávét undor nélkül, kezdett a 15. héten mozogni a pici, és kezdtem gömbölyödni is. Szóval így visszaemlékezve csak jókat tudok mondani. Remélem nem gond, hogy csak utólag írom le és nem friss terhesként írtam :)
2020. ápr. 26. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szia persze h nem gond örülök h írtál
2020. ápr. 26. 10:32
 3/5 anonim ***** válasza:
Nőtt a hasam, én már éreztem a mozgást is ennyi idősen, a legnagyobbal ezen a héten kezdtem, a kicsiket már 1-2 hete éreztem. Tünetem nem volt előtte és utána sem. 😊
2020. ápr. 26. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én most 13+3-nál járok, közérzetem sokkal jobb, mint az elején, akkor a reggeli rosszullét egész délelőtt tartott, ébredés után hányással, szédüléssel, állandó rosszulléttel. Most is megvan a reggeli hányás, de utána már jól vagyok. Átaludni sem akarom a napokat, kezd visszatérni az energiám.
2020. ápr. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Utolsó örülök h már jobban vagy,úgy érzem nekem is elmúlik lassan a hányás,de a hányinger még nem akar,nem szoktál szuro fájásokat érezni v hasfájás?
2020. ápr. 28. 09:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!