Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A youtube-ra miért töltik fel...

A youtube-ra miért töltik fel az angol anyanyelvü anyukák terheséggeiket,szüléseiket?

Figyelt kérdés

2021. okt. 15. 14:59
 1/9 anonim ***** válasza:
53%
Mert sokan nemcsak megélnek, de jól megélnek belőle. Ha zavar, ne nézd, ha nem lenne rá kereslet, akkor ők sem csinálhatnának karriert belőle.
2021. okt. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
58%
Feltűnési viszketegség, könnyű pénzkereset.
2021. okt. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
68%
Sok magyar is ugyanezt csinálja, ott van pl a p… oxyre nevű aki premier plánban feltöltötte kvázi a pnáját a kádban szülésnél és még a fehér melltartója is átlátszik miután vizes lesz. Figyeleméhség, más magyarázatom nincs erre a fokú kitárulkozásra, a gyerek is biztos értékelni fogja majd idősebb korában.
2021. okt. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
74%
Magyarok is csináljàk…
2021. okt. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
68%

Mert ha más felteheti,hogy részegen csinál f*szságokat,vagy "prank" címszóval bánt és ijesztget másokat akkor egy terhes nő/anyuka is felteheti azt amit ő akar :D

Mindenkinek és mindennek megvan a saját érdeklődési köre.

2021. okt. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
83%
Az a helyzet, ha nem néznék ezeket az emberek annyian, akkor nem lenne belőle bevétel, akkor nyilván hogy fele ennyien se kínlódnának a videózgatással.
2021. okt. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
64%

Egyrészt egyetértek az előttem szólókkal, de azért ki is egészíteném, mert én is próbáltam értelmet keresni benne.

Szóval a pénz, szponzor cuccok nyilván jól jönnek, pláne egy kisgyermekes anyukának. Ha megfigyeled, pár ezres megtekintés után azért már kapnak ezt-azt, és hogy addig se kell arra költeni szerintem tök jó dolog, ezért vannak a haul videók meg ilyen baromságok.


A másik amit megfigyeltem nem a videók hanem a kommentek. Az angol nyelvű területeken, meg sok más országban nem úgy megy a terhesgondozás mint nálunk. Jobb esetben 3 uh van és csókolom, nincs védőnő, nincs gyakorlatilag senki aki tájékoztatja anyát arról, hogy mi merre hány méter, hogyan zajlik a szülés, és persze erre van a Google hogy utána olvass, meg kismillió applikáció a telefonra, de a nyugati országokban az olvasás amúgy sem divat, előbb néz meg egy 10 perces videót mintsem utána keresgessen, és előbb kérdez kommentben, mint felhívjon egy bábát vagy micsoda van náluk.


Tehát összegezve, az ingyen cuccok miatt töltenek fel illetve mások informálódása miatt. Ott másként élnek az emberek, ez ott elfogadott és még gyakran meg is köszönik hogy megtudják a placentát is meg kell szülni stb stb. 😃 Ne kérdezd mit tanulnak a suliban, na azt nem tudom én sem..

2021. okt. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Mert sokakat érdekel. Akinek éppen aktuális a téma, vagy csak érdekli, hogyan zajlik ez, az sok hasznos infót megtudhat belőle. Rengetegen nézik az ilyen videókat, mert segít megválaszolni a kérdéseket, elfogadni az esetleges nehézségeket, stb. Aki erről posztol, az általában nyíltan kezel olyan témákat, amit a legtöbb kismama kínosnak érez, és nem tud, vagy nem mer megkérdezni. Esetleg eszébe sem jut, így viszont könnyen fel tud készülni. Természetesen sok olyan is van, aki csak a pozitív oldalt mutatja be.

Az influencereknek is haszon, hiszen a nagy érdeklődés miatt az ehhez hasonló tabu témák nagyobb bevételt termelnek, mint egy sokadik vlog videó.

2021. okt. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Meg akarjàk osztani a pozitìv èlmènyt. A tùlmedikalizàlt szûlèsek felől ìgy is lehet a biztonsàgosabb szülesek felè terelni az irànyt, hogy a jòl sikerült szülèseket a szüles előtt àllòk vègignezhessèk. Ìgy àtfogòbb kèpet kapnak arròl , hogy mit vàrhatnak el sajàt maguktòl, csalàdjuktòl, egèszsegügyi szemèlyzettől.
2021. okt. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!